Podle času
Podle ceny

Linka Kharkiv - Gdynia

Odjezdy: 24 Zář, 29 Zář, 4 Říj, 9 Říj, 14 Říj, 19 Říj, 24 Říj, 29 Říj, 3 Lis, 8 Lis
23:00 Kharkiv Bus Station, "Privokzalnaya", ul. Kotliara 11
01:15 Poltava Aut. Nádr., ul.Velikotirnovskaya 7
08:00 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
10:00 Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
12:50 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
14:00 Lutsk Benzinová stanice BRSM, ul.Konjakina
17:00 Yagodyn celnice (UA-PL)
17:05 Dorohusk celnice (PL-UA)
18:10 Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
21:40 Warszawa Aut. Nádr. "Centralna"
23:45 Lodz Aut. Nádr., Kaliska Al. Włókniarzy 203/205
01:25 Wloclawek Aut. Nádr., ul. Okrzei 65
02:40 Torun Vlak. Nádr. Toruń Miasto, pl.18 Stycznia 4
03:50 Bydgoszcz Aut. Nádr. , ul. Jagiellońska 58
06:30 Gdansk Aut. Nádr., ul.3 Maja 12
07:00 Gdynia Aut. Nádr., Pl.Konstytucji
Dopravce: Boreychuk M.I.
Zavazadla: 1 ks. zavazadla a příruční zavazadla - zdarma, každý další - 10% z ceny jízdenky
Slevy: 10% Skupina 10 osob
25% Invalida
25% Ditě od 6-12 let
99% Děti 0-5 (bez místa)

Všechny linky Kharkiv - Gdynia

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací