Pozor! Aktuální informace ohledně COVID-19. Klikněte sem

  • Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Kyiv - Stuttgart (South)

EuroClub
Odjezdy: 3 Června, 5 Června, 6 Června, 7 Června, 10 Června, 12 Června, 13 Června, 14 Června, 17 Června, 19 Června
  1. 07:50Kyiv Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
  2. 09:30Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
  3. 11:00Novohrad-Volynskyi Aut. Nádr., ul.Sevcenka 45
  4. 12:00Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
  5. 15:00Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
  6. 17:00Krakovets celnice (UA-PL)
  7. 18:00Korczowa celnice (PL-UA)
  8. 06:00Dresden ZOB am Hbf., Bayerische Strasse
  9. 07:00Chemnitz Chemnitz Center, Kaufhaus Hoffner, Endhst. Bus 21
  10. 08:10Zwickau Hbh Hst. Nord
  11. 09:00Hof Autohof Münchberg, Ausfahrt 35
  12. 09:30Bayreuth GII Goethestrasse
  13. 10:10Nurnberg Hbf/Willi‐Brand‐Platz
  14. 11:30Ingolstadt ZOB, Esplanade Str.
  15. 12:40München Fröttmaning P+R Parkplatz
  16. 13:45Augsburg P+R-Platz, Oberhausen-Nord
  17. 14:50Ulm Eberhard-Finckh-Straße
  18. 16:20Stuttgart airport Airport Busterminal SAB
  • Dopravce: EuroClub
  • Doplňující informace: Carriage of 1 small dog in a cage, with documents - full ticket price, bicycles - in disassembled state for 30 EUR. Passengers on the day before departure should learn from the carrier number of the bus and come to land 30 minutes before departure.
  • Zavazadla: 2ks.do 10-40kg (80х50х30) + příruční zavazadlo (10kg) - zdarma
  • Slevy: 5% Skupina 6 osob
    10% Invalida
    10% Důchodce od 60 let
    10% Studenti do 25 let
    10% Děti od 12 do 18 let
    30% Ditě od 10-11 let
    40% Ditě od 0-9 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací