Podle času
Podle ceny

Linka Kiev - Stuttgart (South)

Odjezdy: St, Pá, So, Ne
07:50 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
10:00 Zhytomyr Aut. Nádr., Kievskaja 93
12:00 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
15:30 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
17:00 Krakovets celnice (UA-PL)
18:00 Korczowa customs PL-UA
06:00 Dresden ZOB am Hbf., Bayerische Strasse
07:00 Chemnitz Chemnitz Center, Kaufhaus Hoffner, Endhst. Bus 21
08:10 Zwickau Hbh Hst. Nord
09:00 Hof Autohof Münchenberg, Ausfahrt 35
09:30 Bayreuth GII Goethestrasse
10:30 Nurnberg Hbf/Willi‐Brand‐Platz
11:30 Ingolstadt ZOB, Esplanade Str.
12:30 München Fröttmaning P+R Parkplatz
13:30 Augsburg P+R-Platz, Oberhausen-Nord
14:30 Ulm Eberhard-Finckh-Straße
16:20 Stuttgart airport Airport Busterminal SAB
Dopravce: EuroClub
Zavazadla: 1ks.do 40kg - zdarma
Doplňující informace: Carriage of 1 small dog in a cage, with documents - full ticket price, bicycles - in disassembled state for 30 EUR. Passengers on the day before departure should learn from the carrier number of the bus and come to land 30 minutes before departure.
Slevy: 5% Skupina 6 osob
10% Důchodce od 60 let
10% Mládež od 12-18 let
10% Invalida
30% Ditě od 10-11 let
50% Ditě od 0-9 let

Všechny linky Kiev - Ulm

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací