• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Podle času
Podle ceny

Linka Kyiv - Gdynia

Odjezdy: 23 Úno, 24 Úno, 26 Úno, 27 Úno, 28 Úno, 1 Bře, 2 Bře, 3 Bře, 4 Bře, 5 Bře
17:00 Kiev Aut. Nádr., "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3
19:30 Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
22:30 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
23:55 Lutsk ul. Slovatskogo 2, blisko hotel Ukraina
00:20 Ustyluh celnice (UA/PL)
00:35 Zosin celnice (PL/UA)
03:40 Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
06:55 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
09:15 Lodz Aut. Nádr., Kaliska Al. Włókniarzy 203/205
11:55 Torun Aut. Nádr. Veolia, ul.Dąbrowskiego 8/24
12:35 Bydgoszcz Aut. Nádr. , ul. Jagiellońska 58
14:10 Gdansk Aut. Nádr., ul.3 Maja 12
14:40 Gdynia Aut. Nádr., Pl.Konstytucji
Dopravce: Openline
Zavazadla: 1ks.do 25kg + příruční zavazadla do 10kg - zdarma, každe dalši 10% z ceny přepravního dokladu

Všechny linky Kiev - Gdynia

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací