Podle času
Podle ceny

Linka 11 Germany - Poland

Odjezdy: 11 Pro, 12 Pro, 13 Pro, 14 Pro, 15 Pro, 16 Pro, 17 Pro, 18 Pro, 19 Pro, 20 Pro
13:50 Sankt Gallen Lagerstrasse
14:15 Luxemburg Busparkplatz, Rue Mercier (naprzeciw poczty)
14:45 Friedrichshafen Bf
15:00 Konstanz Döbeleparkplatz
15:15 Bregenz Busbf. / Hbf. stanowisko C
15:15 Trier Hbf
15:15 Saarlouis Hbf
15:15 Strasbourg Place de l Etoile
15:20 Offenburg Haltestelle 'Güterstrasse', Okenstr. (B3) (na wysokości Kaufland)
15:30 Innsbruck Eisstadion
15:35 Ravensburg ZOB, stanowisko 4-5
15:40 Lindau Karl Bever Pl. / Parkplatz 3
15:45 Singen Haltestelle 'Hohentwielstation/Radolfzellerstrasse
15:45 Wittlich Wengerohr Bahnhof
15:50 Saarbrucken Dudweilerstraße 98
16:25 Homburg Hbf
16:30 Schwenningen Bf
16:30 Biberach an der Riß ZOB-Eisenbahnstr.
16:30 Ulm ZOB am Hbf
16:30 Rastatt Bf
16:45 Memmingen Hauptbahnhof, Bahnhofstr. 3
17:10 Rosenheim Przystanek J-Luitpoldstr.
17:15 Augsburg P+R Platz Oberhausen Nord - Donauwörther Str.
17:15 Koblenz Hbf / Neversstr.
17:15 Kaiserslautern Messeplatz
17:15 Karlsruhe Hbf, Sudseite, ZOB, Schwarzwaldstr.
17:35 Pforzheim Busbahnhof Nord
17:45 Tubingen Hbf/ZOB
18:00 Heidelberg Hbf, Kurfürsten-Anlage
18:30 Mainz Hbf., Kaiser - Wilhem - Ring
18:30 Mannheim ZOB, ul. Heinrich-von-Stephan
18:40 München ZOB an der Hackerbrücke, Arnulfstr. 21, St. 1-3
19:00 Stuttgart Bus-Bf, Stuttgart-Obertürkheim, P+R Parkplatz, Hafenbahnstr. 15
19:00 Wiesbaden Hbf
19:15 Darmstadt Hbf - West - Seite Zweifalltorweg
20:00 Heilbronn Hafenstraße 6
20:15 Ingolstadt OB (Bus Station), Esplanade, bstg. 17-19
20:15 Landshut Hbf - Busbahnhof - stan. 16
20:15 Frankfurt am Main Hbf. Südseite, Stuttgarter
21:10 Giessen Parking Autobahn Fernbusse, róg Licher Str. i Automeile Str.
21:30 Wurzburg Hbf
21:45 Regensburg Hbf, Bahnhofstraße
21:50 Nurnberg ZOB, Bahnhofstr./ Käte-Strobel-Str., ADCOM Center
22:45 Bamberg Hbf
22:45 Weiden in der Oberpfalz Neues Rathaus, Doktor-Pfleger-Straße
23:00 Kassel Aut. Nádr., "Wilhelmshöhe"
23:15 Bayreuth Hbf - stan. 5
01:10 Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
05:15 Slubice Port Świecko, Świecko 39
06:20 Gorzow Wielkopolski Aut. Nádr., ul. Dworcowa 10
06:25 Swiebodzin parking przy stacji paliw A2A3
07:15 Szczecin Aut. Nádr., Plac Grodnicki 1
07:30 Nowogard stacja ORLEN ul.3-go Maja 27
07:45 Walcz Aut. Nádr., stan. 4
08:00 Poznan Aut. Nádr., ul.Stanislawa Matyi 2
08:15 Pila Aut. Nádr., ul. Kwiatowa, 18
08:35 Jastrowie Aut. Nádr.
08:45 Koszalin Aut. Nádr., stanowisko 3
09:00 Gniezno Aut. Nádr.
09:20 Czluchow baza PKS, ul. Wojska Polskiego 5
09:25 Slawno stacja paliw OKTAN, ul. Gdańska
09:35 Wrzesnia Aut. Nádr., stan. 1
09:45 Chojnice Vlak. Nádr.
09:45 Szczecinek Vlak. Nádr., ul. Dvorcova 5
09:50 Slupsk Vlak. Nádr. , ul. Hugona Kollataja
09:55 Znin Aut. Nádr.
10:00 Kolobrzeg Aut. Nádr.
10:00 Inowroclaw Aut. Nádr.
10:15 Czersk Parking ul. Kościuszki
10:25 Konin Terminal międzynarodowy przy dworcu PKP
10:45 Lebork Vlak. Nádr
10:45 Bydgoszcz Aut. Nádr. , ul. Jagiellońska 58
10:45 Torun przed Dw.PKP Toruń Miasto, Pl.18 Stycznia 4
10:55 Kolo Benzinka, Polmax, ul. Sienkiewicza 88
11:00 Starogard Gdanski Aut. Nádr. stan. 10
11:00 Wloclawek Aut. Nádr., stan. 9
11:25 Wejherowo Przystanek MZK przy C.H.Kaszuby
11:25 Kutno McDonalds, ul. Józefów 26
11:30 Tczew przystanek przy dworcu PKP, st. 12
11:40 Swiecie Aut. Nádr.
11:50 Brodnica Parking miejski przy stacji Statoil (ul.Sądowa)
12:00 Malbork dawny PKS- zatoka obok cukrowni
12:00 Plock Aut. Nádr., ul. Dworcowa 46
12:15 Gdynia Aut. Nádr., przy Poczcie
12:15 Grudziadz Vlak. Nádr., ul. Dworcowa
12:20 Nowe Miasto Lubawskie Stacja Orlen przy ul.Grunwaldzkiej
12:30 Elblag Aut. Nadr., ul. Grunwaldzka 4
12:55 Kwidzyn Vlak. Nádr.
13:00 Gdansk Aut. Nádr., ul.3 Maja 12
13:15 Ostroda Aut. Nadr., stanowisko 9
14:20 Olsztyn Aut. Nadr., plac Konstytucji 3 Maja 2A
15:00 Biskupiec parking obok dworca PKS
15:30 Szczytno Aut. Nádr.
15:35 Mragowo Aut. Nádr., ul. Kolejowa
16:10 Ketrzyn Aut. Nádr., stan. 2
16:45 Gizycko parking przy biurze ORBIS
16:45 Pisz Aut. Nádr.
17:45 Elk Aut. Nádr., st. nr 1
18:35 Augustow (podlaskie) Motel ul. Mazurska 4
19:15 Suwalki PGK, ul. Utrata
Dopravce: SINDBAD
Zavazadla: 2ks.do 30kg-zdarma, každý další 10 EUR
Slevy: 10% Skupina 10 osob
10% Ditě od 0-12 let
10% Mládež do 26 let
10% Důchodce od 55 let
50% 1 děti do 12 let (pouze s rodiči)

Všechny linky Sankt Gallen - Suwalki

Popularne kursy do Suwalki

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací