Podle času
Podle ceny

Linka 11 Germany - Poland

Odjezdy: denně
13:50 Sankt Gallen Lagerstrasse
14:15 Luxemburg Busparkplatz, Rue Mercier (naprzeciw poczty)
14:45 Friedrichshafen Bf
15:00 Konstanz Döbeleparkplatz
15:15 Bregenz Busbf. / Hbf. stanowisko C
15:15 Trier Hbf
15:15 Saarlouis Hbf
15:15 Strasbourg Place de l Etoile
15:20 Offenburg Haltestelle 'Güterstrasse', Okenstr. (B3) (na wysokości Kaufland)
15:30 Innsbruck Eisstadion
15:35 Ravensburg ZOB, stanowisko 4-5
15:40 Lindau Karl Bever Pl. / Parkplatz 3
15:45 Singen Haltestelle 'Hohentwielstation/Radolfzellerstrasse
15:45 Wittlich Wengerohr Bahnhof
15:50 Saarbrucken Dudweilerstraße 98
16:25 Homburg Hbf
16:30 Schwenningen Bf
16:30 Biberach an der Riß ZOB-Eisenbahnstr.
16:30 Ulm ZOB am Hbf
16:30 Rastatt Bf
16:45 Memmingen Hauptbahnhof, Bahnhofstr. 3
17:10 Rosenheim Przystanek J-Luitpoldstr.
17:15 Augsburg P+R Platz Oberhausen Nord - Donauwörther Str.
17:15 Koblenz Hbf / Neversstr.
17:15 Kaiserslautern Messeplatz
17:15 Karlsruhe Hbf, Sudseite, ZOB, Schwarzwaldstr.
17:35 Pforzheim Busbahnhof Nord
17:45 Tubingen Hbf/ZOB
18:00 Heidelberg Hbf, Kurfürsten-Anlage
18:30 Mainz Hbf., Kaiser - Wilhem - Ring
18:30 Mannheim ZOB Heinrich-von-Stephan-Str.
18:40 München ZOB an der Hackerbrücke, Arnulfstr. 21, St. 1-3
19:00 Stuttgart Bus-Bf, Stuttgart-Obertürkheim, P+R Parkplatz, Hafenbahnstr. 15
19:00 Wiesbaden Hbf
19:15 Darmstadt Hbf - West - Seite Zweifalltorweg
20:00 Heilbronn Hafenstraße 6
20:15 Ingolstadt OB (Bus Station), Esplanade, bstg. 17-19
20:15 Landshut Hbf - Busbahnhof - stan. 16
20:15 Frankfurt am Main Hbf. Südseite, Stuttgarter
21:10 Giessen Parking Autobahn Fernbusse, róg Licher Str. i Automeile Str.
21:30 Wurzburg Hbf
21:45 Regensburg Hbf-Bahnhofstrasse - stan. 15
21:50 Nurnberg ZOB, Bahnhofstr./ Käte-Strobel-Str., ADCOM Center
22:45 Bamberg Hbf
22:45 Weiden in der Oberpfalz Neues Rathaus, Doktor-Pfleger-Straße
23:00 Kassel Aut. Nádr., "Wilhelmshöhe"
23:15 Bayreuth Hbf - stan. 5
01:10 Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
05:15 Slubice Port Świecko, Świecko 39
06:20 Gorzow Wielkopolski Dworzec PKS, ul. Dworcowa 10
06:25 Swiebodzin parking przy stacji paliw A2A3
07:15 Szczecin Aut. Nádr., Plac Grodnicki 1
07:30 Nowogard stacja ORLEN ul.3-go Maja 27
07:45 Walcz dworzec PKS, stan. 4
08:00 Poznan Aut. Nádr., ul.Stanislawa Matyi 2
08:15 Pila dworzec PKS
08:35 Jastrowie dworzec PKS
08:45 Koszalin dworzec PKS, stanowisko 3
09:00 Gniezno dworzec PKS
09:20 Czluchow baza PKS, ul. Wojska Polskiego 5
09:25 Slawno stacja paliw OKTAN, ul. Gdańska
09:35 Wrzesnia dworzec PKS, stan. 1
09:45 Chojnice dworzec PKP
09:45 Szczecinek Dworzec PKP, ul. Dvorcova 5
09:50 Slupsk dworzec PKP, ul. Hugona Kollataja
09:55 Znin Dworzec PKS
10:00 Kolobrzeg Dworzec PKS
10:00 Inowroclaw dworzec PKS
10:15 Czersk Parking ul. Kościuszki
10:25 Konin Terminal międzynarodowy przy dworcu PKP
10:45 Lebork Dw. PKP
10:45 Bydgoszcz Dworzec PKS, ul. Jagiellońska 58
10:45 Torun przed Dw.PKP Toruń Miasto, Pl.18 Stycznia 4
10:55 Kolo stacja paliw Polmax, ul. Sienkiewicza 88
11:00 Starogard Gdanski dworzec PKS stan. 10
11:00 Wloclawek dworzec PKS, stan. 9
11:25 Wejherowo Przystanek MZK przy C.H.Kaszuby
11:25 Kutno McDonalds, ul. Józefów 26
11:30 Tczew przystanek przy dworcu PKP, st. 12
11:40 Swiecie dworzec PKS
11:50 Brodnica Parking miejski przy stacji Statoil (ul.Sądowa)
12:00 Malbork dawny PKS- zatoka obok cukrowni
12:00 Plock dworzec PKS, ul. Dworcowa
12:15 Gdynia Dworzec PKS przy Poczcie
12:15 Grudziadz Dworzec PKP, ul. Dworcowa
12:20 Nowe Miasto Lubawskie Stacja Orlen przy ul.Grunwaldzkiej
12:30 Elblag Dw.PKS Grunwaldzka 61 st. Miedzynarodowe.
12:55 Kwidzyn dworzec PKP
13:00 Gdansk Aut. Nádr. PKS, ul.3 Maja 12
13:15 Ostroda dworzec PKS - stanowisko 9
14:20 Olsztyn dworzec PKS - stanowisko 11
15:00 Biskupiec parking obok dworca PKS
15:30 Szczytno Dworzec PKS
15:35 Mragowo dworzec PKS - ul. Kolejowa
16:10 Ketrzyn dworzec PKS, stan. 2
16:45 Gizycko parking przy biurze ORBIS
16:45 Pisz Dworzec PKS
17:45 Elk Dworzec PKS, st. nr 1
18:35 Augustow (podlaskie) Motel ul. Mazurska 4
19:15 Suwalki PGK, ul. Utrata
Dopravce: SINDBAD
Zavazadla: 2ks.do 30kg-zdarma, každý další 10 EUR
Slevy: 10% Skupina 10 osob
10% Ditě od 0-12 let
10% Mládež do 26 let
10% Důchodce od 55 let
50% 1 děti do 12 let (pouze s rodiči)

Všechny linky Sankt Gallen - Suwalki

Popularne kursy do Suwalki

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací