Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka 11 Germany - Poland

13:50 Sankt Gallen Lagerstrasse
14:15 Luxemburg Busparkplatz, Rue Mercier (naprzeciw poczty)
14:45 Friedrichshafen Bf
15:00 Konstanz Döbeleparkplatz
15:15 Bregenz Busbf. / Hbf. stanowisko C
15:15 Trier Hbf
15:15 Saarlouis Hbf
15:15 Strasbourg Place de l Etoile
15:20 Offenburg Haltestelle 'Güterstrasse', Okenstr. (B3) (na wysokości Kaufland)
15:30 Innsbruck Eisstadion
15:35 Ravensburg ZOB, stanowisko 4-5
15:40 Lindau Karl Bever Pl. / Parkplatz 3
15:45 Singen Haltestelle 'Hohentwielstation/Radolfzellerstrasse
15:45 Wittlich Wengerohr Bahnhof
15:50 Saarbrucken Dudweilerstraße 98
16:25 Homburg Hbf
16:30 Schwenningen Bf
16:30 Biberach an der Riß ZOB-Eisenbahnstr.
16:30 Ulm ZOB am Hbf
16:30 Rastatt Bf
16:45 Memmingen Hauptbahnhof, Bahnhofstr. 3
17:10 Rosenheim Przystanek J-Luitpoldstr.
17:15 Augsburg P+R Platz Oberhausen Nord - Donauwörther Str.
17:15 Koblenz Hbf / Neversstr.
17:15 Kaiserslautern Messeplatz
17:15 Karlsruhe Hbf, Sudseite, ZOB, Schwarzwaldstr.
17:35 Pforzheim Busbahnhof Nord
17:45 Tubingen Hbf/ZOB
18:00 Heidelberg Hbf, Kurfürsten-Anlage
18:30 Mainz Hbf., Kaiser - Wilhem - Ring
18:30 Mannheim ZOB Heinrich-von-Stephan-Str.
18:40 München ZOB an der Hackerbrücke, Arnulfstr. 21, St. 1-3
19:00 Stuttgart Bus-Bf, Stuttgart-Obertürkheim, P+R Parkplatz, Hafenbahnstr. 15
19:00 Wiesbaden Hbf
19:15 Darmstadt Hbf - West - Seite Zweifalltorweg
20:00 Heilbronn Hafenstraße 6
20:15 Ingolstadt OB (Bus Station), Esplanade, bstg. 17-19
20:15 Landshut Hbf - Busbahnhof - stan. 16
20:15 Frankfurt am Main Hbf. Südseite, Stuttgarter
21:10 Giessen Parking Autobahn Fernbusse, róg Licher Str. i Automeile Str.
21:30 Wurzburg Hbf
21:45 Regensburg Hbf-Bahnhofstrasse - stan. 15
21:50 Nurnberg ZOB, Bahnhofstr./ Käte-Strobel-Str., ADCOM Center
22:45 Bamberg Hbf
22:45 Weiden in der Oberpfalz Neues Rathaus, Doktor-Pfleger-Straße
23:00 Kassel Aut. Nádr., "Wilhelmshöhe"
23:15 Bayreuth Hbf - stan. 5
01:10 Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
05:15 Slubice Port Świecko, Świecko 39
06:20 Gorzow Wielkopolski Dworzec PKS, ul. Dworcowa 10
06:25 Swiebodzin parking przy stacji paliw A2A3
07:15 Szczecin Aut. Nádr., Plac Grodnicki 1
07:30 Nowogard stacja ORLEN ul.3-go Maja 27
07:45 Walcz dworzec PKS, stan. 4
08:00 Poznan Aut. Nádr., ul.Stanislawa Matyi 2
08:15 Pila dworzec PKS
08:35 Jastrowie dworzec PKS
08:45 Koszalin dworzec PKS, stanowisko 3
09:00 Gniezno dworzec PKS
09:20 Czluchow baza PKS, ul. Wojska Polskiego 5
09:25 Slawno stacja paliw OKTAN, ul. Gdańska
09:35 Wrzesnia dworzec PKS, stan. 1
09:45 Chojnice dworzec PKP
09:45 Szczecinek Dworzec PKP
09:50 Slupsk dworzec PKP, ul. Hugona Kollataja
09:55 Znin Dworzec PKS
10:00 Kolobrzeg Dworzec PKS
10:00 Inowroclaw dworzec PKS
10:15 Czersk Parking ul. Kościuszki
10:25 Konin Terminal międzynarodowy przy dworcu PKP
10:45 Lebork Dw. PKP
10:45 Bydgoszcz Dworzec PKS, ul. Jagiellońska 58
10:45 Torun przed Dw.PKP Toruń Miasto, Pl.18 Stycznia 4
10:55 Kolo stacja paliw Polmax, ul. Sienkiewicza 88
11:00 Starogard Gdanski dworzec PKS stan. 10
11:00 Wloclawek dworzec PKS, stan. 9
11:25 Wejherowo Przystanek MZK przy C.H.Kaszuby
11:25 Kutno McDonalds, ul. Józefów 26
11:30 Tczew przystanek przy dworcu PKP, st. 12
11:40 Swiecie dworzec PKS
11:50 Brodnica Parking miejski przy stacji Statoil (ul.Sądowa)
12:00 Malbork dawny PKS- zatoka obok cukrowni
12:00 Plock dworzec PKS, ul. Dworcowa
12:15 Gdynia Dworzec PKS przy Poczcie
12:15 Grudziadz Dworzec PKP, ul. Dworcowa
12:20 Nowe Miasto Lubawskie Stacja Orlen przy ul.Grunwaldzkiej
12:30 Elblag Dw.PKS Grunwaldzka 61 st. Miedzynarodowe.
12:55 Kwidzyn dworzec PKP
13:00 Gdansk Aut. Nádr. PKS, ul.3 Května 12
13:15 Ostroda dworzec PKS - stanowisko 9
13:30 Ciechanow dworzec PKS, ul. Sienkiewicza
14:20 Olsztyn dworzec PKS - stanowisko 11
15:00 Ostroleka dworzec PKS
15:00 Biskupiec parking obok dworca PKS
15:30 Szczytno Dworzec PKS
15:35 Mragowo dworzec PKS - ul. Kolejowa
16:10 Ketrzyn dworzec PKS, stan. 2
16:45 Gizycko parking przy biurze ORBIS
16:45 Pisz Dworzec PKS
17:00 Bialystok Dw. Autobusowy, Monte Casino 8
17:45 Elk Dworzec PKS, st. nr 1
18:35 Augustow Motel ul. Mazurska 4
19:15 Suwalki PGK, ul. Utrata
Dopravce: SINDBAD
Zavazadla: 2ks.do 30kg-zdarma, každý další 10 EUR
Slevy: 10% Skupina 10 osob
10% Ditě od 0-12 let
10% Mládež do 26 let
10% Důchodce od 55 let
50% 1 děti do 12 let (pouze s rodiči)

Všechny linky Sankt Gallen - Suwalki

Popularne kursy do Suwalki

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací