Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka 25 Poland - Norway

04:30 Suwalki PGK, ul. Utrata
05:10 Augustow Motel ul. Mazurska 4
05:30 Sanok Dworzec PKS ul. Lipińskiego, stanowisko nr 3
05:30 Przemysl CMPA ul. Czarnieckiego,37 Przystanek "Wagabunda"
06:00 Elk Dworzec PKS, st. nr 1
06:05 Jaroslaw dworzec PKS ul. Pruchnicka st. 1
06:20 Krosno Dworzec PKS, ul. Naftowa, stanowisko międzynarodowe
06:25 Przeworsk Dworzec PKS
06:30 Hrubieszów Parking przy markecie Stokrotka
06:30 Bialystok Dw. Autobusowy, Monte Casino 8
06:40 Tomaszow Lubelski Dw. PKS, ul. Zamojska 9
07:00 Jaslo Stacja benzynowa Bliska, ul. Metzgera
07:00 Gizycko parking przy biurze ORBIS
07:15 Stalowa Wola Dworzec PKS
07:15 Biala Podlaska Hotel Delfin, Al. Jana Pawła II
07:20 Biecz Przystanek MZK / PKS Rynek
07:30 Zamosc Aut. Nádr., Hrubieszowska 1
07:30 Bilgoraj dworzec PKS
07:30 Mielec parking obok dworca PKS
07:30 Rzeszow Dw. PKS ul. Grottgera
07:30 Ketrzyn dworzec PKS, stan. 2
07:45 Lomza Przystanek MPK przy Sikorskiego i Al. Legionów
07:50 Tarnobrzeg Aut. Nádr. st.2, ul. A. Mickiewicza
07:50 Gorlice Dawny dworzec kolejowy - ul. Bardiowska 4
07:50 Ropczyce Dworzec PKS Zielona 1
08:00 Krasnystaw dworzec PKP
08:05 Mragowo dworzec PKS - ul. Kolejowa
08:10 Janow Lubelski Dworzec PKS
08:15 Sandomierz parking przed dworcem PKP
08:15 Grybow przystanek autobusowy, ul. Topolowa
08:15 Debica dworzec PKS ul. Głowackiego st. 6
08:15 Elblag Dw.PKS Grunwaldzka 61 st. Miedzynarodowe.
08:30 Ostroleka dworzec PKS
08:30 Siedlce przystanek MPK przy dworcu PKP
08:40 Chelm dworzec PKS
08:40 Krasnik Przystanek autobusowy ul. Narutowicza (rondo)
08:40 Biskupiec parking obok dworca PKS
08:45 Nowy Sacz Dw. PKS, st 3 lub 4
09:00 Tarnow Dw. PKS ul. Dworcowa 1
09:00 Malbork dawny PKS- zatoka obok cukrowni
09:15 Ostrowiec Swietokrzyski Dworzec PKP, ul. Żabia 40
09:15 Radomsko dworzec PKS
09:20 Limanowa Dworzec autobusowy st. nr 1 BT LimaTur
09:25 Brzesko Aut. Nádr.,ul. Uczestników Ruchu Oporu
09:30 Tczew przystanek przy dworcu PKP, st. 12
09:30 Olsztyn dworzec PKS - stanowisko 11
09:40 Bochnia Pl. Pułaskiego - przystanek MPK
09:45 Starachowice dworzec zachodni PKS
10:00 Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia
10:00 Mszana Dolna Dworzec PKS
10:00 Ciechanow dworzec PKS, ul. Sienkiewicza
10:15 Skarzysko-Kamienna zatoka MKS, ul. Niepodległości
10:15 Czestochowa Dworzec PKS, Al. Wolności 45
10:25 Ostroda dworzec PKS - stanowisko 9
10:30 Gdansk Aut. Nádr. PKS, ul.3 Května 12
10:40 Myslenice Dworzec PKS, ul. Słoneczna
10:45 Kedzierzyn-Kozle dworzec PKS ul. 24 kwietnia, stan. 4
10:45 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
10:55 Pulawy przystanek POLSKI EXPRESS - zatoka obok dworca PKS
11:00 Kielce Dworzec PKS
11:00 Bielsko-Biała Dworzec PKS, dolna płyta, ul. Warszawska
11:00 Krakow Aut. Nádr., ul.Bosacka 18
11:05 Glogowek dworzec PKS
11:15 Olesno przystanek, ul. Sądowa, przy dworcu PKS
11:15 Ilawa dworzec PKS
11:20 Gdynia Dworzec PKS przy Poczcie
11:30 Pszczyna plac za Kauflandem ul. Broniewskiego
11:30 Plock dworzec PKS, ul. Dworcowa
11:45 Prudnik dworzec PKS, stanowisko 4
11:45 Kluczbork dworzec PKS
11:50 Wejherowo Przystanek MZK przy C.H.Kaszuby
12:00 Zory Dworzec PKS
12:00 Lowicz dworzec PKS
12:00 Radom Aut. Nádr., ul. Prażmowskiego 12
12:10 Katowice Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1
12:15 Nysa dworzec PKS, stanowisko 11
12:25 Chorzow Pl. Powstańców Śl.
12:30 Piotrkow Trybunalski dworzec PKS, stan. 1,2
12:30 Rybnik Dworzec Autobusowy ul. Budowlanych 6 stan. 1
12:30 Kepno Dworzec PKS stan. 1, ul Broniewskiego
12:30 Lebork Dw. PKP
12:30 Grudziadz Dworzec PKP, ul. Dworcowa
12:30 Wloclawek dworzec PKS, stan. 9
12:40 Bytom Stanowisko przy Dworcu autobusowym obok PKP, Plac Wolskiego 1
12:45 Klodzko dworzec PKS, stan. 1
13:00 Zabrze Pl. Warszawski
13:00 Swiecie dworzec PKS
13:15 Gliwice Dw. PKS, ul. Pionierów 8
13:20 Ostrow Wielkopolski Dworzec PKS, ul. Dworcowa 16
13:20 Lodz Kaliska-Dw.PKP, ul.Karolewska 55 (před hlavním vchodem)
13:25 Zabkowice Slaskie dworzec PKP
13:30 Zdunska Wola dworzec PKS ul. Juliusza
13:30 Opole Aut. Nádr., ul. 1 Maja 4
13:30 Slupsk dworzec PKP, ul. Hugona Kollataja
13:40 Torun przed Dw.PKP Toruń Miasto, Pl.18 Stycznia 4
13:45 Bydgoszcz Dworzec PKS, ul. Jagiellońska 58
14:00 Sieradz Dworzec PKS, ul. Jana Pawła II 20
14:00 Krotoszyn dworzec PKS
14:05 Dzierzoniow Parking przy PKS, ul. Batalionów Chłopskich
14:10 Slawno stacja paliw OKTAN, ul. Gdańska
14:15 Naklo nad Notecia dworzec PKS, stan. 4,5
14:20 Brzeg dworzec PKS
14:30 Inowroclaw dworzec PKS
14:35 Swidnica Dworzec PKS, ul. Spacerowa, st. 2
14:40 Olawa dworzec PKS peron międzynarodowy
14:40 Kolo stacja paliw Polmax, ul. Sienkiewicza 88
15:00 Kalisz Nowy Dworzec PKS, stan. 12 (wejście od ul. Podmiejskiej)
15:00 Koszalin dworzec PKS, stanowisko 3
15:05 Walbrzych stacja paliw LOTOS, ul Wrocławska 144
15:15 Wroclaw Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13
15:15 Pila dworzec PKS
15:15 Konin Terminal międzynarodowy przy dworcu PKP
15:25 Strzegom dworzec autobusowy, ul. Dworcowa
15:30 Leszno Dworzec PKP
15:30 Gniezno dworzec PKS
15:45 Jawor dworzec PKP
15:55 Walcz dworzec PKS, stan. 4
16:30 Glogow Dworzec PKP
16:30 Legnica Dworzec PKS, ul.Dworcowa
16:30 Nowogard stacja ORLEN ul.3-go Maja 27
16:55 Poznan Aut. Nádr., ul.Stanislawa Matyi 2
17:15 Nowa Sol dworzec PKS
17:30 Szczecin Aut. Nádr., Plac Grodnicki 1
17:45 Zielona Gora Dworzec PKS, ul. Dworcowa, 27
18:00 Gorzow Wielkopolski Dworzec PKS, ul. Dworcowa 10
18:45 Swiebodzin parking przy stacji paliw A2A3
20:00 Slubice Port Świecko, Świecko 39
03:00 Rodby terminal promowy
05:00 Kobenhavn Ingersvelgade Hotel DGI Byen
06:00 Malmo Norra Vallgatan, naproti Elite Hotel Savoy
06:45 Helsingborg Knutpunkten st. 4
08:00 Halmstad EuroStop
10:00 Göteborg Coach Station
11:00 Uddevalla Torp Terminalen
13:30 Sarpsborg Quality Hotel, Gralum
14:10 Moss Centrum Handlowe Patteborn
15:00 Oslo Galleri Coach Station
Dopravce: SINDBAD
Zavazadla: 2ks.do 30kg-zdarma, každý další 40 PLN
Slevy: 10% Skupina 10 osob
10% Ditě od 0-12 let
10% Mládež do 26 let
10% Důchodce od 55 let
50% 1 děti do 12 let (pouze s rodiči)

Všechny linky Suwalki - Oslo

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací