• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Wien - Kyiv (Odessa)

EuroClub
Wyjazdy: 19 Wrz, 20 Wrz, 24 Wrz, 26 Wrz, 27 Wrz, 1 Paź, 3 Paź, 4 Paź, 8 Paź, 10 Paź
  1. 06:30Zagreb Dworzec PKS, ul. Avenija Marina Drzica 4
  2. 12:00Bratislava Przystanek autobusowy "Novy most"
  3. 18:00Wien International Busterminal, Edbergstarsse 200 A
  4. 21:00Budapest Dworzec PKS "Nepliget", Ulloi ut. 131
  5. 02:00Zahony cło (HU-UA)
  6. 03:00Chop cło (UA-HU)
  7. 03:40Uzhgorod Dworzec PKS, ul. Stantsiina, 2
  8. 04:20Mukachevo Stacja paliw "UPG"
  9. 06:30Stryi Stacja paliw "ОККО"
  10. 07:30Lviv Dworzec PKS, ul. Stryiska, 109
  11. 10:45Rivne Dworzec PKS, ul. Kyivska, 40
  12. 12:10Novohrad-Volynskyi Dworzec PKS, ul. Shevchenka, 45
  13. 13:30Zhytomyr Dworzec PKS, ul. Kyivska, 93
  14. 14:50Kyiv Dworzec PKS "Dachna", al. Peremohy, 142
  15. 15:10Kyiv Dworzec PKS "Kyiv", ul. S. Petliury, 32
  • Przewoźnik: EuroClub
  • Informacje dodatkowe: Bilet można pokazać na telefonie komórkowym.
  • Bagaż: 2 szt.do 10-40kg (80х50х30) + bagaż ręczny (10kg) - za darmo
  • Rabaty: 5% Grupa od 6 osób
    10% Osoby niepełnosprawne 1 i 2 grupa
    10% Pasażerowie powyżej 60 lat
    10% Dzieci 12-18 lat
    30% Dzieci 10-11 lat
    40% Dzieci 0-9 lat

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation