• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Wien - Kyiv

EuroClub
Wyjazdy: 14 Sie, 17 Sie, 21 Sie, 24 Sie, 28 Sie, 31 Sie, 4 Wrz, 7 Wrz, 11 Wrz, 14 Wrz
  1. 08:40Zagreb Dworzec, ul. Avenija Marina Drzica 4
  2. 13:40Bratislava przystanek autobusowy, "Novy most"
  3. 18:00Wien International Busterminal, Edbergstarsse 200 A
  4. 21:00Budapest Dworzec autobusowy
  5. 02:00Zahony cło (HU-UA)
  6. 03:00Chop cło (UA-HU)
  7. 04:00Uzhgorod Dworzec PKS, ul. Stancijna 2
  8. 08:20Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska 109
  9. 11:30Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
  10. 12:45Novohrad-Volynskyi Dworzec, ul.Sevcenka 45
  11. 13:40Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
  12. 15:35Kyiv Dworzec PKS, "Dachnaja", pr. Peremogy 142
  • Przewoźnik: EuroClub
  • Bagaż: 2 szt.do 10-40kg (80х50х30) + bagaż ręczny (10kg) - za darmo
  • Rabaty: 10% Dzieci 6-10 lat
    10% Dzieci 11-14 lat
    20% Dzieci 0-5 lat (tylko z rodzicami)

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation