Według czasu
Według ceny

Kurs Chernivtsi-Praha

Wyjazdy: 17 Lis, 18 Lis, 24 Lis, 25 Lis, 2 Lut, 3 Lut, 9 Lut, 10 Lut, 16 Lut, 17 Lut
09:00 Chernivtsi Dworzec PKS, ul. Golovna 219
10:00 Sniatyn Dworzec PKP, ul. Vinnichenka 1
11:00 Kolomyya Dworzec autobusowy, ul. Antonenka-Davydovycha 15
12:25 Ivano-Frankivsk Dworzec autobusowy, ul.Gorbachevskogo 14
13:15 Kalush Dworzec PKS, ul. Privokyalna 15
14:05 Dolyna Dworzec PKS, ul. Sevchenka 1A
14:55 Stryi Dworzec autobusowy, ul. Vokzalnaja 7
16:00 Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska 109
19:50 Rzeszow Dworzec autobusowy, ul. Grottgera
23:00 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
00:30 Katowice Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
02:00 Ostrava Stacja paliw Shell
03:30 Olomouc Sladkovskeho 142/37
05:00 Brno Dworzec PKS, "Zvonarka"
08:00 Praha Dworzec autobusowy, "Florenc"
Przewoźnik: PKP Denysivka-Plus
Bagaż: 1 bagaż do 50kg za darmo, każdy dodatkowy 1kg od 30 UAH
Informacje dodatkowe: Przewóz niewielkich psów dozwolony za pełną cenę, dla szczegółowej informacji prośba skontaktować z centrum telefonicznym
Rabaty: 5% Młodzież poniżej 26 roku życia
5% Emeryci od 60 lat
20% Dzieci 4-12 lat
99% Dzieci 0-4 lat

Pokaż wszystkie kursy Chernivtsi - Praha

Szukanie trasy Proszę czekać

Napisz swoją wiadomośćIdę łączenie...
Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information