Według czasu
Według ceny

Kurs 182 Chernivtsi-Praha

Wyjazdy: 26 Paź, 2 Lis, 9 Lis, 16 Lis, 23 Lis, 30 Lis, 7 Gru, 14 Gru, 21 Gru, 28 Gru
09:00 Chernivtsi Dworzec PKS, ul. Golovna 219
10:00 Sniatyn Dworzec PKP, ul. Vinnichenka 1
11:00 Kolomyya Dworzec autobusowy, ul. Antonenka-Davydovycha
12:25 Ivano-Frankivsk Dworzec autobusowy, ul.Gorbachevskogo 14
13:15 Kalush Dworzec PKS, ul. Privokyalna 15
14:05 Dolyna Dworzec PKS, ul. Sevchenka 1A
14:55 Stryi Dworzec autobusowy, ul. Vokzalnaja 7
16:00 Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska 109
19:50 Rzeszow Dworzec autobusowy, ul. Grottgera
23:00 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
00:30 Katowice Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
02:00 Ostrava Stacja paliw EuroOil,D1,Rest stop, D1, Slezská Ostrava
03:30 Olomouc Sladkovskeho 142/37
05:00 Brno Dworzec PKS, "Zvonarka"
08:00 Praha Dworzec autobusowy, "Florenc"
Przewoźnik: Denysivka-Plus
Bagaż: 1 bagaż do 50kg za darmo, każdy dodatkowy 1kg od 30 UAH
Informacje dodatkowe: Przewóz niewielkich psów dozwolony za pełną cenę, dla szczegółowej informacji prośba skontaktować z centrum telefonicznym
Rabaty: 5% Młodzież poniżej 26 roku życia
5% Emeryci od 60 lat
20% Dzieci 4-12 lat
99% Dzieci 0-4 lat

Pokaż wszystkie kursy Chernivtsi - Praha

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation