Według czasu
Według ceny

Kurs 00028 Praha - Krakow - Kherson

10:00 Praha
13:20 Brno
16:30 Frydek-Mistek Dworzec
19:10 Krakow Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18
03:45 Lviv Dworzec, ul. Strijska 109
05:30 Ternopil PKS, ul.Zywowa 7
08:30 Khmelnytskyi PKS, ul.Vinnitske szose 23
10:40 Vinnytsia PKS, ul. Kyiwska 8
13:00 Uman
17:30 Odessa Dworzec, ul.Kolontayevskaya 58
20:00 Mykolaiv
21:00 Kherson Dworzec autobusowy, ul.Budionoho 1
Przewoźnik: Arman
Rabaty: 10% Emeryci
10% Studenti poniżej 25 roku życia
50% Dzieci 0-12 lat

Pokaż wszystkie kursy Praha - Kherson

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information