Według czasu
Według ceny

Kurs Kishinev - Moscow (09:15)

Wyjazdy: 23 Paź, 25 Paź, 26 Paź, 27 Paź, 29 Paź, 30 Paź, 1 Lis, 2 Lis, 3 Lis, 5 Lis
09:15 Chisinau Bus Station, "NORD", ul. Kalia Mosilor 2/1
09:55 Străşeni Dworzec autobusowy
10:40 Calaraşi Dworzec autobusowy
11:50 Făleşti Dworzec autobusowy
13:40 Riscani Dworzec autobusowy, ul. Mihai Eminesku
14:15 Drochia Dworzec autobusowy
15:10 Dondușeni Dworzec autobusowy
15:50 Otaci Dworzec
15:05 Moskva Bus Stop "Teply Stan", Novoyasenenvsky prospekt 4
Przewoźnik: Transelegant - Tur
Bagaż: 1 miejsce na bagaż - 300 RUB
Rabaty: 10% Dzieci 0-10 lat

Pokaż wszystkie kursy Chisinau - Moskva

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information