Według czasu
Według ceny

Kurs 039 Praha - Hamburg

Wyjazdy: 23 Paź, 27 Paź, 30 Paź, 3 Lis, 6 Lis, 10 Lis, 13 Lis, 17 Lis, 20 Lis, 24 Lis
23:00 Praha Dworzec autobusowy, "Florenc"
01:00 Dresden ZOB am Hbf., Bayerische Strasse
01:25 Dresden airport Lotnisko
03:10 Berlin airport Shonefeld Lotnisko "Shonefeld"
03:40 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
05:50 Magdeburg ZOB am Hbf
07:00 Wolfsburg ZOB
07:55 Hannover ZOB
09:40 Bremen Dworzec kolejowy, ZOB, Breitenweg 13
11:25 Hamburg ZOB, Adenauerallee 74
Przewoźnik: Student Agency
Rabaty: 10% Młodzież poniżej 26 roku życia
10% Emeryci od 60 lat
15% Student
50% Dzieci 0-15 lat

Pokaż wszystkie kursy Praha - Hamburg

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information