Według czasu
Według ceny

Kurs 436 K.Podilskiy - Krakow - Praha

Wyjazdy: 10 Sty, 17 Sty, 24 Sty, 31 Sty, 7 Lut, 14 Lut, 21 Lut, 28 Lut, 7 Mar, 14 Mar
08:00 Kamianets-Podilskiy Dworzec autobusowy, ul.Knjaziv Koriatovicej 19
10:00 Chortkiv Dworzec autobusowy , ul.Kopycinесka 15
11:15 Ternopil Dworzec autobusowy, ul.Zywowa 7
14:00 Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska 109
16:10 Krakovets cło (UA-PL)
18:05 Rzeszow Dworzec autobusowy, ul. Grottgera
21:05 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
22:40 Katowice Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
01:20 Wroclaw Tymczasowy dworzec autobusowy, ul. Joannitów 13
03:35 Jelenia Gora Przeciw PKS, Aleja Jana Pawla II
04:45 Harrachov cło (CZ-PL)
05:40 Liberec Dworzec, ul.Vaňurova 885/5
06:40 Mlada Boleslav Dworzec autobusowy, tř. Václava Klementa 1459
07:40 Praha Dworzec autobusowy, "Florenc"
Przewoźnik: EAST WEST EUROLINES
Bagaż: 1 bagaż do 40kg(60x50x30) za darmo, każdy dodatkowy 200 UAH
Informacje dodatkowe: Przewóz zwierząt i rowerów jest zabroniony
Rabaty: 10% Młodzież poniżej 26 roku życia
10% Grupa od 10 osób
10% Emeryci od 55 lat
10% Klient INFOBUS
10% Klient INFOBUS
10% Klient INFOBUS
10% Klient INFOBUS
50% 1 dziecko do 12 roku życia (tylko z rodzicami)

Pokaż wszystkie kursy Kamianets-Podilskiy - Praha

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information