Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Kurs Kiev - Bonn (center)

07:15 Kiev Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32
09:30 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
11:45 Rivne Dworzec, ul. Kijevska 40
15:00 Lviv Dworzec, ul. Strijska 109
02:10 Dresden
03:45 Leipzig
05:15 Jena Dworzec autobusowy "Paradies"
07:15 Erfurt ZOB am Hbf, Willi-Brandt-Platz
09:30 Kassel Dworzec autobusowy, "Wilhelmshöhe"
11:10 Paderborn Hbf. Bahnhofstr. 29
13:00 Dortmund
13:55 Bochum ZOB
14:55 Essen Dworzec autobusowy, ul. Freiheit
15:45 Duisburg Hbf., ZOB
16:45 Düsseldorf
18:40 Bonn
Przewoźnik: Shewchenko/Karpaten&Krim Tours
Bagaż: 2 szt.do (60x40x40) -za darmo, każdy dodatkowy kilogram 5 EUR
Informacje dodatkowe: Przewóz zwierząt jest zabroniony.
Rabaty: 10% Osoby niepełnosprawne
10% Emeryci od 60 lat
10% Student
20% Dzieci 4-12 lat
50% Dzieci 0-4 lat

Pokaż wszystkie kursy Kiev - Bonn

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information