Według czasu
Według ceny

Kurs 1458 Riga - Warszawa - Bonn

Wyjazdy: 21 Paź, 23 Paź, 25 Paź, 26 Paź, 28 Paź, 30 Paź, 1 Lis, 2 Lis, 4 Lis, 6 Lis
18:15 Marijampolė Autobusu stotis, ul.Stoties 2 B
18:15 Suwalki ul. Utrata (przy Dw. PKS)
18:55 Augustow (podlaskie) Parking przy ul. Koscielnej
20:30 Bialystok Dworzec PKS, ul. Monte Casino 8
21:50 Ostrow Mazowiecka ul. Pilata 3 (przy Dw. PKS)
23:30 Warszawa Dworzec autobusowy "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
07:00 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
08:45 Magdeburg ZOB am Hbf
10:10 Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
11:20 Hannover Dworzec autobusowy, Rundestraße 12
12:55 Bielefeld Bahnhof Brackwede, Eisenbahnstr. 42
14:00 Osnabruck OB am HBF, Eisenbahnstr. 15
15:05 Munster Hbf, Bremerplatz
16:45 Dortmund ZOB, Steinstrasse
17:25 Essen Dworzec autobusowy, ul. Freiheit
18:00 Duisburg Otto-Keller-Straße
18:40 Düsseldorf Hbf, Fernbusbahnhof, Worringer Str.140
19:30 Köln Międzynarodowy przystanek autobusowy, Gummersbacher Str., Fernbus-Haltestelle (naprzeciwko KölnArena 2)
20:05 Bonn International Bus Parking, Rabinstr.
Przewoźnik: Ecolines Estonia OU
Informacje dodatkowe: Miejsca z 1 po 4 nie mogą zajmować pasażery do 14 lat.
Rabaty: 10% Dzieci 13-18 lat
10% Młodzież poniżej 26 roku życia
10% Emeryci od 60 lat
10% Student (Euro26)
10% Student (ISIC)
10% Student (ITIC)
50% Dzieci 0-5 lat (tylko z rodzicami)

Pokaż wszystkie kursy Marijampolė - Bonn

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information