Według czasu
Według ceny

Kurs 2035 Paris - Riga

Wyjazdy: 1 Lip, 3 Lip, 8 Lip, 10 Lip, 15 Lip, 17 Lip, 22 Lip, 24 Lip, 29 Lip, 31 Lip
09:00 Paris 112 Rue de Maubeuge (Gare du Nord)
13:20 Brussel
14:40 Antwerpen Berchem Railway Station, Borsbeekbrug opposite Post House
17:45 Duisburg Otto-Keller-Straße
18:40 Dortmund
20:15 Bielefeld
21:45 Hannover Dworzec autobusowy, Rundestraße 12
08:30 Warszawa PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
10:05 Ostrow Mazowiecka ul. Pilata 3 (przy Dw. PKS)
11:35 Bialystok Dw. Autobusowy, Monte Casino 8
13:55 Suwalki
16:15 Marijampolė Autobusu stotis, ul.Stoties 2 B
17:20 Kaunas Autobusu stotis, Vytauto pr. 24
19:00 Vilnius Autobusu stotis, Sodu g.22
20:45 Panevėžys
23:00 Riga
Przewoźnik: Ecolines Estonia OU
Rabaty: 10% Dzieci 13-18 lat
10% Student (Euro26)
10% Student (ISIC)
10% Student (ITIC)
10% Młodzież poniżej 26 roku życia
10% Emeryci od 60 lat
50% Dzieci 5-12 lat (tylko z rodzicami)
50% Dzieci 0-5 lat (tylko z rodzicami)

Pokaż wszystkie kursy Paris - Riga

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information