Według czasu
Według ceny

Kurs 2035 Paris - Riga

Wyjazdy: 21 Paź, 23 Paź, 28 Paź, 30 Paź, 4 Lis, 6 Lis, 11 Lis, 13 Lis, 18 Lis, 20 Lis
09:00 Paris 112 Rue de Maubeuge (Gare du Nord)
13:20 Brussel Central Station, Rue Cardinal Mercierstraat
14:40 Antwerpen Berchem Railway Station, Borsbeekbrug opposite Post House
17:45 Duisburg Otto-Keller-Straße
18:40 Dortmund ZOB, Steinstrasse
20:15 Bielefeld Bahnhof Brackwede, Eisenbahnstr. 42
21:45 Hannover Dworzec autobusowy, Rundestraße 12
08:30 Warszawa Dworzec autobusowy "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
10:05 Ostrow Mazowiecka ul. Pilata 3 (przy Dw. PKS)
11:35 Bialystok Dworzec PKS, ul. Monte Casino 8
13:00 Augustow (podlaskie) Parking przy ul. Koscielnej
13:55 Suwalki ul. Utrata (przy Dw. PKS)
16:15 Marijampolė Autobusu stotis, ul.Stoties 2 B
17:20 Kaunas Dworzec autobusowy, Vytauto pr. 24
19:00 Vilnius Dworzec autobusowy, Sodu g.22
20:45 Panevėžys Dworzec autobusowy, Savanoriu a. 5
23:00 Riga Dworzec autobusowy, ul.Pragas iela 1
Przewoźnik: Ecolines Estonia OU
Informacje dodatkowe: Miejsca z 1 po 4 nie mogą zajmować pasażery do 14 lat.
Rabaty: 10% Dzieci 13-18 lat
10% Student (Euro26)
10% Student (ISIC)
10% Student (ITIC)
10% Młodzież poniżej 26 roku życia
10% Emeryci od 60 lat
50% Dzieci 5-12 lat (tylko z rodzicami)
50% Dzieci 0-5 lat (tylko z rodzicami)

Pokaż wszystkie kursy Paris - Riga

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information