Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Kurs 2035 Paris - Riga

09:00 Paris 112 Rue de Maubeuge (Gare du Nord)
13:20 Brussel
14:40 Antwerpen Berchem Railway Station, Borsbeekbrug opposite Post House
17:45 Duisburg Otto-Keller-Straße
18:40 Dortmund
20:15 Bielefeld
21:50 Hannover Dworzec autobusowy, Rundestraße 12
08:30 Warszawa PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
10:05 Ostrow Mazowiecka ul. Pilata 3 (przy Dw. PKS)
11:35 Bialystok Dw. Autobusowy, Monte Casino 8
13:00 Augustow
13:55 Suwalki
16:15 Marijampolė Autobusu stotis, ul.Stoties 2 B
17:20 Kaunas Kaunakiemio g. 9, около AKROPOLIS, платформа Internat
19:00 Vilnius Autobusu stotis, Sodu g.22
20:45 Panevėžys
23:00 Riga
Przewoźnik: Ecolines Estonia OU
Rabaty: 10% Dzieci 13-18 lat
10% Student (Euro26)
10% Student (ISIC)
10% Student (ITIC)
10% Młodzież poniżej 26 roku życia
10% Emeryci od 60 lat
50% Dzieci 5-12 lat (tylko z rodzicami)
50% Dzieci 0-5 lat (tylko z rodzicami)

Pokaż wszystkie kursy Paris - Riga

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information