Według czasu
Według ceny

Kurs Kryvoi Rog - Kiev (09:00) (1-2)

Wyjazdy: 17 Paź, 23 Paź, 24 Paź, 30 Paź, 31 Paź, 6 Lis, 7 Lis, 13 Lis, 14 Lis, 20 Lis
09:00 Kryvyi Rih market ATB, 173 kvartal, ul.Tuchachevskogo 40
11:00 Kropyvnytskyi Dworzec, "Rybak"
12:30 Smila Przystanek autobusowy "Na Pushke"
13:00 Cherkasy Epicentr or Samolet
15:00 Boryspil Sil'po market
15:30 Kiev airport Boryspil Terminal D, last floor
15:40 Kiev Metro Charkivska
15:50 Kiev Dworzec PKS "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja 3
16:00 Kiev airport Zhulyany Terminal A
16:10 Kiev Dworzec autobusowy, "Kiev", ul.S.Petljury 32
Przewoźnik: Kryvorozhskiy Express
Bagaż: 1 bagaż do 20kg za darmo, każdy dodatkowy 50 UAH

Pokaż wszystkie kursy Kryvyi Rih - Kiev

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information