Według czasu
Według ceny

Kurs Kryvyi Rih - Kyiv (09:00) (1-2)

Wyjazdy: 29 Sty, 30 Sty, 5 Lut, 6 Lut, 12 Lut, 13 Lut, 19 Lut, 20 Lut, 26 Lut, 27 Lut
09:00 Kryvyi Rih market ATB, 173 kvartal, ul.Tuchachevskogo 40
11:00 Kropyvnytskyi Dworzec, "Rybak"
12:30 Smila Przystanek autobusowy "Na Pushke"
13:00 Cherkasy Epicentr or Samolet
15:00 Boryspil Sil'po market
15:30 Kyiv airport Boryspil Terminal D, last floor
15:40 Kyiv Metro Charkivska
15:50 Kyiv Dworzec PKS "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja 3
16:00 Kyiv airport Zhulyany Terminal A
16:10 Kyiv Dworzec autobusowy, "Kiev", ul.S.Petljury 32
Przewoźnik: Kryvorozhskiy Express
Bagaż: 1 bagaż do 20kg za darmo, każdy dodatkowy 50 UAH

Pokaż wszystkie kursy Kryvyi Rih - Kyiv

Szukanie trasy Proszę czekać

Napisz swoją wiadomośćIdę łączenie...
Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information