Według czasu
Według ceny

Kurs Kryvoi Rog - Kiev (16:00) (3-6)

Wyjazdy: 22 Lis, 23 Lis, 24 Lis, 25 Lis, 29 Lis, 30 Lis, 1 Gru, 2 Gru, 6 Gru, 7 Gru
16:00 Kryvyi Rih market ATB, 173 kvartal, ul.Tuchachevskogo 40
18:00 Kropyvnytskyi Dworzec, "Rybak"
19:30 Smila Przystanek autobusowy "Na Pushke"
20:00 Cherkasy Epicentr or Samolet
22:00 Boryspil Sil'po market
22:30 Kiev airport Boryspil Terminal D, last floor
22:40 Kiev Metro Charkivska
22:50 Kiev Dworzec PKS "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja 3
23:00 Kiev airport Zhulyany Terminal A
23:10 Kiev Dworzec autobusowy, "Kiev", ul.S.Petljury 32
Przewoźnik: Kryvorozhskiy Express
Bagaż: 1 bagaż do 20kg za darmo, każdy dodatkowy 50 UAH

Pokaż wszystkie kursy Kryvyi Rih - Kiev

Szukanie trasy Proszę czekać

Napisz swoją wiadomośćIdę łączenie...
Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information