Według czasu
Według ceny

Kurs Kryvyi Rih - Kyiv (22:00) (1-2)

Wyjazdy: 28 Maj, 29 Maj, 4 Cze, 5 Cze, 11 Cze, 12 Cze, 18 Cze, 19 Cze, 25 Cze, 26 Cze
22:00 Kryvyi Rih market ATB, 173 kvartal, ul.Tuchachevskogo 40
23:59 Kropyvnytskyi Dworzec, "Rybak"
01:30 Smila Przystanek autobusowy "Na Pushke"
02:00 Cherkasy Epicentr or Samolet
04:00 Boryspil Sil'po market
04:30 Kyiv airport Boryspil Terminal D, last floor
04:40 Kiev Metro Charkivska
04:50 Kiev Dworzec PKS "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja 3
05:00 Kyiv airport Zhulyany Terminal A
05:10 Kiev Dworzec autobusowy, "Kiev", ul.S.Petljury 32
Przewoźnik: Kryvorozhskiy Express
Bagaż: 1 bagaż do 20kg za darmo, każdy dodatkowy 50 UAH

Pokaż wszystkie kursy Kryvyi Rih - Kiev

Szukanie trasy Proszę czekać

Napisz swoją wiadomośćIdę łączenie...
Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information