Według czasu
Według ceny

Kurs 18 Italy-Poland

Wyjazdy: 18 Paź, 21 Paź, 23 Paź, 25 Paź, 28 Paź, 30 Paź, 1 Lis, 4 Lis, 6 Lis, 8 Lis
03:00 Lecce Parking na wprost hotelu Tiziano
03:30 Brindisi Via Galanti 1 Ist. Prof.
04:20 Taranto Dworzec kolejowy Vialle Duca d'Aosta
05:20 Bari Dworzec kolejowy Piazza Aldo Moro
05:30 Battipaglia Parking przy Villa Comunale/Bar Consis/
06:10 Salerno Piazza Concordia
06:30 Pompei Piazza Mercato
06:35 Cerignola Via dei Mandorli (Zona Fornaci) Stazione autobus naprzeciwko stacji paliw Tamoil
07:15 Foggia Piazza della stazione Fs-Piazalle Vittorio Veneto
07:15 Napoli Parcheggio Metropark via Corso Arnaldo Lucci
07:30 Cannes Boulevard Jean Hibert, parking QUAI MAX LAUBEUF
07:45 San Severo Stazione FS, Piazza della Constutizione 1
07:45 Caserta Dworzec kolejowy, Piazza Garibaldi
07:55 Caianello Hotel Re di Cuori, Via Ceraselle 1
08:05 Termoli Terminal Bus, Via Martiri della Resistenza, 174-176, 86039
08:10 Nice Avenue Thiers, Gare de Nice Ville
08:25 Cassino parcheggio di fronte Hotel Edra Palace
08:35 Lanciano Contrada Santa Calcagna 69 stacja AGIP obok baru Saquella
08:40 Monaco Autogril La Scoperta
08:55 Frosinone Stazione FS, Piazza A. Kambo 2
09:20 Sanremo Via Boselli 50, obok banca UniCredit
09:20 Taggia Via Boselli 50, obok banca UniCredit
10:00 Pescara Stazione FS, piazza della Republica
10:30 Savona Dworzec kolejowy, Piazza Aldo Moro
10:40 Giulianova Parking/Hotel Breaking via Italia
10:45 Roma Autostazione Tiburtina
11:00 San Benedetto del Tronto Bramki autostradowe przy hotelu TRUCK ONE, Via San Giovanni Scaffa
11:15 Porto San Giorgio Parking, Via Santa Vittoria 5
11:30 Civitanova Marche Stacja paliw Esso, Via Silvio Pellico 46
12:00 Genova Piazza Della Vittoria 30 R lato INPS
12:30 Ancona Dworzec kolejowy, Piazza Rosetti
13:15 Arezzo Via Bernardo Rossellino 11
13:30 Alessandria Stazione Fs-Via Della Republica
14:15 Rimini Via A. Fada ( centro studi )
14:25 Firenze Piazzale Montelungo, przystanek autobusowy
15:00 Cesena Dworzec kolejowy, Via Europa
15:00 Milano Terminal Bus Milano - Lampugnano, Via G.Natta
16:00 Bergamo Bus Station, Pullma-Piazza Marconi
16:00 Bologna Autostazione di Bologna – Piazza XX Settembre, 6
16:45 Modena Dworzec autobusowy, Via Glauco Gottardi
17:00 Brescia Przystanek dla busów naprzeciwko Dworca Autobusowego
18:15 Verona Przystanek autobusowy, Porta Nuova, ul. Cardinale Girolamo
19:45 Trento Lungadige Monte Grappa 18
20:25 Bolzano Fermata bus turistici Via Alto Adige
08:00 Slubice Port Świecko, Świecko 39
09:00 Swiebodzin parking przy stacji paliw A2A3
09:30 Gorzow Wielkopolski Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
09:45 Zielona Gora Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa, 27
10:00 Szczecin Dworzec autobusowy, Plac Grodnicki 1
10:15 Nowa Sol Dworzec autobusowy, ul. Zjednoczenia 1
10:45 Legnica Dworzec autobusowy, ul.Dworcowa
10:50 Glogow Dworzec kolejowy
11:00 Nowogard stacja ORLEN ul.3-go Maja 27
11:00 Poznan Dworzec autobusowy, ul.Stanislawa Matyi 2
11:30 Walcz Dworzec autobusowy, stan. 4
11:30 Leszno Dworzec kolejowy
11:45 Jawor Dworzec kolejowy
12:00 Koszalin Dworzec autobusowy, stanowisko 3
12:00 Wroclaw Tymczasowy dworzec autobusowy, ul. Joannitów 13
12:10 Pila Dworzec autobusowy
12:10 Strzegom Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa
12:30 Gniezno Dworzec autobusowy
12:30 Walbrzych stacja paliw LOTOS, ul Wrocławska 144
12:40 Konin Terminal międzynarodowy przy dworcu PKP
12:40 Olawa Dworzec autobusowy, peron międzynarodowy
12:45 Krotoszyn Dworzec autobusowy
12:50 Slawno stacja paliw OKTAN, ul. Gdańska
13:00 Kalisz Nowy Dworzec autobusowy, stan. 12 (wejście od ul. Podmiejskiej)
13:00 Brzeg Dworzec autobusowy
13:00 Swidnica Dworzec autobusowy, ul. Spacerowa, st. 2
13:10 Naklo nad Notecia Dworzec autobusowy, stan. 4,5
13:25 Kolo Stacja paliw, Polmax, ul. Sienkiewicza 88
13:30 Slupsk Dworzec kolejowy , ul. Hugona Kollataja
13:30 Inowroclaw Dworzec autobusowy
13:30 Ostrow Wielkopolski Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 16
13:45 Bydgoszcz Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
13:45 Dzierzoniow Parking przy PKS, ul. Batalionów Chłopskich
13:50 Opole Dworzec autobusowy, ul. 1 Maja 4
14:00 Sieradz Dworzec autobusowy, ul. Jana Pawła II 20
14:10 Gliwice Dworzec autobusowy, ul. Pionierów 8
14:15 Kepno Dworzec autobusowy, stan. 1, ul Broniewskiego
14:15 Zabkowice Slaskie Dworzec kolejowy
14:20 Torun przed Dw.PKP Toruń Miasto, Pl.18 Stycznia 4
14:30 Lebork Dworzec kolejowy
14:30 Swiecie Dworzec autobusowy
14:30 Lodz Kaliska-Dw.PKP, ul.Karolewska 55 (przed wejściem głównym)
14:30 Zdunska Wola Dworzec autobusowy, ul. Juliusza
14:35 Zabrze Pl. Warszawski
14:50 Bytom Stanowisko przy Dworcu autobusowym obok PKP, Plac Wolskiego 1
14:55 Rybnik Dworzec autobusowy, ul. Budowlanych 6 stan. 1
15:00 Grudziadz Dworzec kolejowy, ul. Dworcowa
15:00 Kluczbork Dworzec autobusowy
15:00 Klodzko Dworzec autobusowy, stan. 1
15:00 Nysa Dworzec autobusowy, stanowisko 11
15:05 Chorzow Pl. Powstańców Śl.
15:10 Wejherowo Przystanek MZK przy C.H.Kaszuby
15:20 Lowicz Dworzec autobusowy
15:20 Katowice Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
15:20 Zory Dworzec autobusowy
15:30 Wloclawek Dworzec autobusowy, stan. 9
15:30 Piotrkow Trybunalski Dworzec kolejowy, ul.Polskiej Organizacji Wojskowej 5
15:30 Olesno przystanek, ul. Sądowa, przy dworcu PKS
15:30 Prudnik Dworzec autobusowy, stanowisko 4
15:40 Gdynia Dworzec autobusowy przy Poczcie
15:45 Pszczyna plac za Kauflandem ul. Broniewskiego
15:45 Myslenice Dworzec autobusowy, ul. Słoneczna
16:00 Radom Dworzec autobusowy, ul. Prażmowskiego 12
16:00 Glogowek Dworzec autobusowy
16:15 Ilawa Dworzec autobusowy
16:15 Bielsko-Biala Dworzec autobusowy, dolna płyta, ul. Warszawska
16:15 Mszana Dolna Dworzec autobusowy
16:20 Kedzierzyn-Kozle Dworzec autobusowy, ul. 24 kwietnia, stan. 4
16:30 Gdansk Dworzec autobusowy, ul.3 Maja 12
16:30 Plock Dw.PKP, ul. Dworcowa 46
16:30 Warszawa Dworzec autobusowy "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
16:30 Czestochowa Dworzec autobusowy, Al. Wolności 45/47
16:30 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
16:55 Limanowa Dworzec autobusowy st. nr 1 BT LimaTur
17:00 Pulawy przystanek POLSKI EXPRESS - zatoka obok dworca PKS
17:00 Kielce Dworzec autobusowy
17:05 Ostroda Dworzec autobusowy, stanowisko 9
17:15 Tczew przystanek przy dworcu PKP, st. 12
17:15 Radomsko Dworzec autobusowy
17:30 Bochnia Pl. Pułaskiego - przystanek MPK
17:30 Nowy Sacz Dw. PKS
17:45 Malbork dawny PKS- zatoka obok cukrowni
17:45 Skarzysko-Kamienna zatoka MKS, ul. Niepodległości
17:45 Brzesko Dworzec autobusowy, ul. Uczestników Ruchu Oporu
18:00 Olsztyn Dworzec autobusowy, stanowisko 11
18:00 Lublin Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia
18:00 Grybow przystanek autobusowy, ul. Topolowa
18:10 Tarnow Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
18:15 Ciechanow Dworzec autobusowy, ul. Sienkiewicza
18:15 Starachowice dworzec zachodni PKS
18:25 Gorlice Dawny dworzec kolejowy - ul. Bardiowska 4
18:30 Elblag Dworzec autobusowy, Grunwaldzka 61 st. Miedzynarodowe.
18:45 Siedlce przystanek MPK przy dworcu PKP
18:45 Ostrowiec Swietokrzyski Dworzec kolejowy, ul. Żabia 40
18:50 Biskupiec parking obok dworca PKS
18:55 Debica Dworzec kolejowy
18:55 Biecz Przystanek MZK / PKS Rynek
19:00 Chelm Dworzec autobusowy
19:00 Krasnik Przystanek autobusowy ul. Narutowicza (rondo)
19:15 Jaslo Stacja benzynowa, Bliska, ul. Metzgera
19:20 Ropczyce Dworzec autobusowy
19:25 Mragowo Dworzec autobusowy, ul. Kolejowa
19:30 Krasnystaw Dworzec autobusowy
19:30 Mielec parking obok Dworzeca autobusowy
19:40 Janow Lubelski Dworzec autobusowy
19:40 Rzeszow Dworzec autobusowy, ul. Grottgera
19:45 Ostroleka Dworzec autobusowy
19:45 Biala Podlaska Hotel "Delfin", Al. Jana Pawła II
19:45 Sandomierz parking przed dworcem PKP
20:00 Ketrzyn Dworzec autobusowy, stan. 2
20:00 Zamosc Dworzec autobusowy, Hrubieszowska 1
20:00 Krosno Dworzec autobusowy, ul. Naftowa
20:10 Tarnobrzeg parking obok dworca PKS
20:30 Gizycko parking przy biurze ORBIS
20:30 Tomaszow Lubelski Dworzec autobusowy, ul. Zamojska 9
20:30 Bilgoraj Dworzec autobusowy
20:30 Przeworsk Dworzec autobusowy
20:45 Lomza Przystanek MPK przy Sikorskiego i Al. Legionów
20:45 Stalowa Wola Dworzec autobusowy
20:50 Hrubieszów Parking przy markecie Stokrotka
20:50 Jaroslaw Dworzec kolejowy
20:50 Sanok Dworzec PKS, ul. Lipińskiego, stanowisko nr 3
21:20 Przemysl CMPA ul. Czarnieckiego,37 Przystanek "Wagabunda"
21:30 Elk Dworzec autobusowy, st. nr 1
22:00 Bialystok Dworzec PKS, ul. Monte Casino 8
22:20 Augustow (podlaskie) Motel ul. Mazurska 4
23:00 Suwalki PGK, ul. Utrata
Przewoźnik: SINDBAD
Bagaż: 1 szt.do 25kg-zadarmo, każdy dodatkowy 10 EUR.
Rabaty: 10% Grupa od 10 osób
10% Dzieci 0-12 lat
10% Młodzież poniżej 26 roku życia
10% Emeryci od 55 lat
50% 1 dziecko do 12 roku życia (tylko z rodzicami)

Pokaż wszystkie kursy Lecce - Suwalki

Popularne połączenia do Suwalki

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information