Według czasu
Według ceny

Kurs Kiev - Stuttgart (South)

Wyjazdy: 24 Lis, 25 Lis, 26 Lis, 29 Lis, 1 Gru, 2 Gru, 3 Gru, 6 Gru, 8 Gru, 9 Gru
07:50 Kiev Dworzec autobusowy, "Kiev", ul.S.Petljury 32
09:30 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
12:00 Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
15:30 Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska 109
17:00 Krakovets cło (UA-PL)
18:00 Korczowa granica PL-UA
06:00 Dresden ZOB am Hbf., Bayerische Strasse
07:00 Chemnitz Chemnitz Center, Kaufhaus Hoffner, Endhst. Bus 21
08:10 Zwickau Hbh Hst. Nord
09:00 Hof Autohof Münchenberg, Ausfahrt 35
09:30 Bayreuth GII Goethestrasse
10:30 Nurnberg Hbf/Willi‐Brand‐Platz
11:30 Ingolstadt ZOB, Esplanade Str.
12:30 München Fröttmaning P+R Parkplatz
13:30 Augsburg P+R-Platz, Oberhausen-Nord
14:30 Ulm Eberhard-Finckh-Straße
16:20 Stuttgart airport Airport Busterminal SAB
Przewoźnik: EuroClub
Bagaż: 1 szt.do 40kg - za darmo
Informacje dodatkowe: Przewóz niewielkich psów tylko ze wszystkimi dokumentami w specjalnej klatce - pełna wartość biletu. Pasażerowie powinni dowiedzieć się informację o numerach autobusu za dzień do wyjazdu i być na przystanku wcześniej na 30 minut
Rabaty: 5% Grupa od 6 osób
10% Emeryci od 60 lat
10% Młodzież od 12-18 roku życia
10% Osoby niepełnosprawne 1-2 grupa
30% Dzieci 10-11 lat
50% Dzieci 0-9 lat

Pokaż wszystkie kursy Kiev - Ulm

Szukanie trasy Proszę czekać

Napisz swoją wiadomośćIdę łączenie...
Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information