Według czasu
Według ceny

Kurs 11 Germany - Poland

Wyjazdy: 23 Paź, 24 Paź, 25 Paź, 26 Paź, 27 Paź, 28 Paź, 29 Paź, 30 Paź, 31 Paź, 1 Lis
13:50 Sankt Gallen Lagerstrasse
14:15 Luxemburg Busparkplatz, Rue Mercier (naprzeciw poczty)
14:45 Friedrichshafen Bf
15:00 Konstanz Döbeleparkplatz
15:15 Bregenz Busbf. / Hbf. stanowisko C
15:15 Trier Hbf
15:15 Saarlouis Hbf
15:15 Strasbourg Place de l Etoile
15:20 Offenburg Haltestelle 'Güterstrasse', Okenstr. (B3) (na wysokości Kaufland)
15:30 Innsbruck Eisstadion
15:35 Ravensburg ZOB, stanowisko 4-5
15:40 Lindau Karl Bever Pl. / Parkplatz 3
15:45 Singen Haltestelle 'Hohentwielstation/Radolfzellerstrasse
15:45 Wittlich Wengerohr Bahnhof
15:50 Saarbrucken Dudweilerstraße 98
16:25 Homburg Hbf
16:30 Schwenningen Bf
16:30 Biberach an der Riß ZOB-Eisenbahnstr.
16:30 Ulm ZOB am Hbf
16:30 Rastatt Bf
16:45 Memmingen Hauptbahnhof, Bahnhofstr. 3
17:10 Rosenheim Przystanek J-Luitpoldstr.
17:15 Augsburg P+R Platz Oberhausen Nord - Donauwörther Str.
17:15 Koblenz Hbf / Neversstr.
17:15 Kaiserslautern Messeplatz
17:15 Karlsruhe Hbf, Sudseite, ZOB, Schwarzwaldstr.
17:35 Pforzheim Busbahnhof Nord
17:45 Tubingen Hbf/ZOB
18:00 Heidelberg Hbf, Kurfürsten-Anlage
18:30 Mainz Hbf., Kaiser - Wilhem - Ring
18:30 Mannheim ZOB, ul. Heinrich-von-Stephan
18:40 München ZOB an der Hackerbrücke, Arnulfstr. 21, St. 1-3
19:00 Stuttgart Bus-Bf, Stuttgart-Obertürkheim, P+R Parkplatz, Hafenbahnstr. 15
19:00 Wiesbaden Hbf
19:15 Darmstadt Hbf - West - Seite Zweifalltorweg
20:00 Heilbronn Hafenstraße 6
20:15 Ingolstadt OB (Bus Station), Esplanade, bstg. 17-19
20:15 Landshut Hbf - Busbahnhof - stan. 16
20:15 Frankfurt am Main Hbf. Südseite, Stuttgarter
21:10 Giessen Parking Autobahn Fernbusse, róg Licher Str. i Automeile Str.
21:30 Wurzburg Hbf
21:45 Regensburg Hbf, Bahnhofstraße
21:50 Nurnberg ZOB, Bahnhofstr./ Käte-Strobel-Str., ADCOM Center
22:45 Bamberg Hbf
22:45 Weiden in der Oberpfalz Neues Rathaus, Doktor-Pfleger-Straße
23:00 Kassel Dworzec autobusowy, "Wilhelmshöhe"
23:15 Bayreuth Hbf - stan. 5
01:10 Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
05:15 Slubice Port Świecko, Świecko 39
06:20 Gorzow Wielkopolski Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
06:25 Swiebodzin parking przy stacji paliw A2A3
07:15 Szczecin Dworzec autobusowy, Plac Grodnicki 1
07:30 Nowogard stacja ORLEN ul.3-go Maja 27
07:45 Walcz Dworzec autobusowy, stan. 4
08:00 Poznan Dworzec autobusowy, ul.Stanislawa Matyi 2
08:15 Pila Dworzec autobusowy
08:35 Jastrowie Dworzec autobusowy
08:45 Koszalin Dworzec autobusowy, stanowisko 3
09:00 Gniezno Dworzec autobusowy
09:20 Czluchow baza PKS, ul. Wojska Polskiego 5
09:25 Slawno stacja paliw OKTAN, ul. Gdańska
09:35 Wrzesnia Dworzec autobusowy, stan. 1
09:45 Chojnice Dworzec kolejowy
09:45 Szczecinek Dworzec kolejowy, ul. Dworcowa 5
09:50 Slupsk Dworzec kolejowy , ul. Hugona Kollataja
09:55 Znin Dworzec autobusowy
10:00 Kolobrzeg Dworzec autobusowy
10:00 Inowroclaw Dworzec autobusowy
10:15 Czersk Parking ul. Kościuszki
10:25 Konin Terminal międzynarodowy przy dworcu PKP
10:45 Lebork Dworzec kolejowy
10:45 Bydgoszcz Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
10:45 Torun przed Dw.PKP Toruń Miasto, Pl.18 Stycznia 4
10:55 Kolo Stacja paliw, Polmax, ul. Sienkiewicza 88
11:00 Starogard Gdanski Dworzec autobusowy, stan. 10
11:00 Wloclawek Dworzec autobusowy, stan. 9
11:25 Wejherowo Przystanek MZK przy C.H.Kaszuby
11:25 Kutno McDonalds, ul. Józefów 26
11:30 Tczew przystanek przy dworcu PKP, st. 12
11:40 Swiecie Dworzec autobusowy
11:50 Brodnica Parking miejski przy stacji Statoil (ul.Sądowa)
12:00 Malbork dawny PKS- zatoka obok cukrowni
12:00 Plock Dw.PKP, ul. Dworcowa 46
12:15 Gdynia Dworzec autobusowy przy Poczcie
12:15 Grudziadz Dworzec kolejowy, ul. Dworcowa
12:20 Nowe Miasto Lubawskie Stacja Orlen przy ul.Grunwaldzkiej
12:30 Elblag Dworzec autobusowy, Grunwaldzka 61 st. Miedzynarodowe.
12:55 Kwidzyn Dworzec kolejowy
13:00 Gdansk Dworzec autobusowy, ul.3 Maja 12
13:15 Ostroda Dworzec autobusowy, stanowisko 9
14:20 Olsztyn Dworzec autobusowy, stanowisko 11
15:00 Biskupiec parking obok dworca PKS
15:30 Szczytno Dworzec autobusowy
15:35 Mragowo Dworzec autobusowy, ul. Kolejowa
16:10 Ketrzyn Dworzec autobusowy, stan. 2
16:45 Gizycko parking przy biurze ORBIS
16:45 Pisz Dworzec autobusowy
17:45 Elk Dworzec autobusowy, st. nr 1
18:35 Augustow (podlaskie) Motel ul. Mazurska 4
19:15 Suwalki PGK, ul. Utrata
Przewoźnik: SINDBAD
Bagaż: 2 szt.do 30kg-za darmo, każdy dodatkowy 10 EUR
Rabaty: 10% Grupa od 10 osób
10% Dzieci 0-12 lat
10% Młodzież poniżej 26 roku życia
10% Emeryci od 55 lat
50% 1 dziecko do 12 roku życia (tylko z rodzicami)

Pokaż wszystkie kursy Sankt Gallen - Suwalki

Popularne połączenia do Suwalki

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information