Według czasu
Według ceny

Kurs 25 Poland - Norway

Wyjazdy: 25 Paź, 28 Paź, 1 Lis, 4 Lis, 8 Lis, 11 Lis, 15 Lis, 18 Lis, 22 Lis, 25 Lis
04:30 Suwalki PGK, ul. Utrata
05:10 Augustow (podlaskie) Motel ul. Mazurska 4
05:30 Sanok Dworzec PKS, ul. Lipińskiego, stanowisko nr 3
05:30 Przemysl CMPA ul. Czarnieckiego,37 Przystanek "Wagabunda"
06:00 Elk Dworzec autobusowy, st. nr 1
06:05 Jaroslaw Dworzec autobusowy, ul. Pruchnicka st. 1
06:20 Krosno Dworzec autobusowy, ul. Naftowa
06:25 Przeworsk Dworzec autobusowy
06:30 Hrubieszów Parking przy markecie Stokrotka
06:30 Bialystok Dworzec PKS, ul. Monte Casino 8
06:40 Tomaszow Lubelski Dworzec autobusowy, ul. Zamojska 9
07:00 Jaslo Stacja benzynowa, Bliska, ul. Metzgera
07:00 Gizycko parking przy biurze ORBIS
07:15 Stalowa Wola Dworzec autobusowy
07:15 Biala Podlaska Hotel "Delfin", Al. Jana Pawła II
07:20 Biecz Przystanek MZK / PKS Rynek
07:30 Zamosc Dworzec autobusowy, Hrubieszowska 1
07:30 Bilgoraj Dworzec autobusowy
07:30 Mielec parking obok Dworzeca autobusowy
07:30 Rzeszow Dworzec autobusowy, ul. Grottgera
07:30 Ketrzyn Dworzec autobusowy, stan. 2
07:45 Lomza Przystanek MPK przy Sikorskiego i Al. Legionów
07:50 Tarnobrzeg Dworzec PKS, stan 2, ul. A. Mickiewicza
07:50 Gorlice Dawny dworzec kolejowy - ul. Bardiowska 4
07:50 Ropczyce Dworzec autobusowy, ul. Zielona 1
08:00 Krasnystaw Dworzec autobusowy
08:05 Mragowo Dworzec autobusowy, ul. Kolejowa
08:10 Janow Lubelski Dworzec autobusowy
08:15 Sandomierz parking przed dworcem PKP
08:15 Grybow przystanek autobusowy, ul. Topolowa
08:15 Debica Dworzec autobusowy, ul. Głowackiego st. 6
08:15 Elblag Dworzec autobusowy, Grunwaldzka 61 st. Miedzynarodowe.
08:30 Ostroleka Dworzec autobusowy
08:30 Siedlce przystanek MPK przy dworcu PKP
08:40 Chelm Dworzec autobusowy
08:40 Krasnik Przystanek autobusowy ul. Narutowicza (rondo)
08:40 Biskupiec parking obok dworca PKS
08:45 Nowy Sacz Dw. PKS
09:00 Tarnow Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
09:00 Malbork dawny PKS- zatoka obok cukrowni
09:15 Ostrowiec Swietokrzyski Dworzec kolejowy, ul. Żabia 40
09:15 Radomsko Dworzec autobusowy
09:20 Limanowa Dworzec autobusowy st. nr 1 BT LimaTur
09:25 Brzesko Dworzec autobusowy, ul. Uczestników Ruchu Oporu
09:30 Tczew przystanek przy dworcu PKP, st. 12
09:30 Olsztyn Dworzec autobusowy, stanowisko 11
09:40 Bochnia Pl. Pułaskiego - przystanek MPK
09:45 Starachowice dworzec zachodni PKS
10:00 Lublin Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia
10:00 Mszana Dolna Dworzec autobusowy
10:00 Ciechanow Dworzec autobusowy, ul. Sienkiewicza
10:15 Skarzysko-Kamienna zatoka MKS, ul. Niepodległości
10:15 Czestochowa Dworzec autobusowy, Al. Wolności 45/47
10:25 Ostroda Dworzec autobusowy, stanowisko 9
10:30 Gdansk Dworzec autobusowy, ul.3 Maja 12
10:40 Myslenice Dworzec autobusowy, ul. Słoneczna
10:45 Kedzierzyn-Kozle Dworzec autobusowy, ul. 24 kwietnia, stan. 4
10:45 Warszawa Dworzec autobusowy "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
10:55 Pulawy przystanek POLSKI EXPRESS - zatoka obok dworca PKS
11:00 Kielce Dworzec autobusowy
11:00 Bielsko-Biala Dworzec autobusowy, dolna płyta, ul. Warszawska
11:00 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
11:05 Glogowek Dworzec autobusowy
11:15 Olesno przystanek, ul. Sądowa, przy dworcu PKS
11:15 Ilawa Dworzec autobusowy
11:20 Gdynia Dworzec autobusowy przy Poczcie
11:30 Pszczyna plac za Kauflandem ul. Broniewskiego
11:30 Plock Dw.PKP, ul. Dworcowa 46
11:45 Prudnik Dworzec autobusowy, stanowisko 4
11:45 Kluczbork Dworzec autobusowy
11:50 Wejherowo Przystanek MZK przy C.H.Kaszuby
12:00 Zory Dworzec autobusowy
12:00 Lowicz Dworzec autobusowy
12:00 Radom Dworzec autobusowy, ul. Prażmowskiego 12
12:10 Katowice Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
12:15 Nysa Dworzec autobusowy, stanowisko 11
12:25 Chorzow Pl. Powstańców Śl.
12:30 Piotrkow Trybunalski Dworzec kolejowy, ul.Polskiej Organizacji Wojskowej 5
12:30 Rybnik Dworzec autobusowy, ul. Budowlanych 6 stan. 1
12:30 Kepno Dworzec autobusowy, stan. 1, ul Broniewskiego
12:30 Lebork Dworzec kolejowy
12:30 Grudziadz Dworzec kolejowy, ul. Dworcowa
12:30 Wloclawek Dworzec autobusowy, stan. 9
12:40 Bytom Stanowisko przy Dworcu autobusowym obok PKP, Plac Wolskiego 1
12:45 Klodzko Dworzec autobusowy, stan. 1
13:00 Zabrze Pl. Warszawski
13:00 Swiecie Dworzec autobusowy
13:15 Gliwice Dworzec autobusowy, ul. Pionierów 8
13:20 Ostrow Wielkopolski Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 16
13:20 Lodz Kaliska-Dw.PKP, ul.Karolewska 55 (przed wejściem głównym)
13:25 Zabkowice Slaskie Dworzec kolejowy
13:30 Zdunska Wola Dworzec autobusowy, ul. Juliusza
13:30 Opole Dworzec autobusowy, ul. 1 Maja 4
13:30 Slupsk Dworzec kolejowy , ul. Hugona Kollataja
13:40 Torun przed Dw.PKP Toruń Miasto, Pl.18 Stycznia 4
13:45 Bydgoszcz Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
14:00 Sieradz Dworzec autobusowy, ul. Jana Pawła II 20
14:00 Krotoszyn Dworzec autobusowy
14:05 Dzierzoniow Parking przy PKS, ul. Batalionów Chłopskich
14:10 Slawno stacja paliw OKTAN, ul. Gdańska
14:15 Naklo nad Notecia Dworzec autobusowy, stan. 4,5
14:20 Brzeg Dworzec autobusowy
14:30 Inowroclaw Dworzec autobusowy
14:35 Swidnica Dworzec autobusowy, ul. Spacerowa, st. 2
14:40 Olawa Dworzec autobusowy, peron międzynarodowy
14:40 Kolo Stacja paliw, Polmax, ul. Sienkiewicza 88
15:00 Kalisz Nowy Dworzec autobusowy, stan. 12 (wejście od ul. Podmiejskiej)
15:00 Koszalin Dworzec autobusowy, stanowisko 3
15:05 Walbrzych stacja paliw LOTOS, ul Wrocławska 144
15:15 Wroclaw Tymczasowy dworzec autobusowy, ul. Joannitów 13
15:15 Pila Dworzec autobusowy
15:15 Konin Terminal międzynarodowy przy dworcu PKP
15:25 Strzegom Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa
15:30 Leszno Dworzec kolejowy
15:30 Gniezno Dworzec autobusowy
15:45 Jawor Dworzec kolejowy
15:55 Walcz Dworzec autobusowy, stan. 4
16:30 Glogow Dworzec kolejowy
16:30 Legnica Dworzec autobusowy, ul.Dworcowa
16:30 Nowogard stacja ORLEN ul.3-go Maja 27
16:55 Poznan Dworzec autobusowy, ul.Stanislawa Matyi 2
17:15 Nowa Sol Dworzec autobusowy, ul. Zjednoczenia 1
17:30 Szczecin Dworzec autobusowy, Plac Grodnicki 1
17:45 Zielona Gora Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa, 27
18:00 Gorzow Wielkopolski Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
18:45 Swiebodzin parking przy stacji paliw A2A3
20:00 Slubice Port Świecko, Świecko 39
03:00 Rodby terminal promowy
05:00 Kobenhavn Ingersvelgade Hotel DGI Byen
06:00 Malmo Norra Vallgatan - naprzeciw Elite Hotel Savoy
06:45 Helsingborg Knutpunkten st. 4
08:00 Halmstad EuroStop
10:00 Göteborg Coach Station
11:00 Uddevalla Torp Terminalen
13:30 Sarpsborg Quality Hotel, Gralum
14:10 Moss Centrum Handlowe Patteborn
15:00 Oslo Galleri Coach Station
Przewoźnik: SINDBAD
Bagaż: 2 szt.do 30kg-za darmo, każdy dodatkowy 40 PLN
Rabaty: 10% Grupa od 10 osób
10% Dzieci 0-12 lat
10% Młodzież poniżej 26 roku życia
10% Emeryci od 55 lat
50% 1 dziecko do 12 roku życia (tylko z rodzicami)

Pokaż wszystkie kursy Suwalki - Oslo

Popularne połączenia z Oslo

Popularne połączenia do Oslo

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information