• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут Вена - Киев (Одесса)

EuroClub
Виїзди: 26 Вер, 27 Вер, 1 Жов, 3 Жов, 4 Жов, 8 Жов, 10 Жов, 11 Жов, 15 Жов, 17 Жов
  1. 06:30Загреб Автовокзал, ул. Avenija Marina Drzica 4
  2. 12:00Братислава Автобусная остановка "Новый мост"
  3. 18:00Відень International Busterminal, Edbergstarsse 200 A
  4. 21:00Будапешт Автовокзал "Nepliget", Ulloi ut. 131
  5. 02:00Захонь таможня (HU-UA)
  6. 03:00Чоп таможня (UA-HU)
  7. 03:40Ужгород Автовокзал, ул. Станционная, 2
  8. 04:20Мукачево АЗС "UPG"
  9. 06:30Стрий АЗС "ОККО"
  10. 07:30Львів Автовокзал, ул. Стрийская, 109
  11. 10:45Рівне Aвтовокзал, ул. Киевская, 40
  12. 12:10Новоград-Волинський Автовокзал, ул. Шевченка, 45
  13. 13:30Житомир Автовокзал, ул. Киевская, 93
  14. 14:50Київ Автовокзал "Дачная", пр. Победы, 142
  15. 15:10Київ Автостанция "Киев", ул. С. Петлюры, 32, (Ж/Д Вокзал)
  • Перевізник: EuroClub
  • Додаткова інформація: Билет действителен для посадки в электронном виде.Время прибытия и отправления может изменятся от 3 до 6 часов от указанного в билетах, просим учитывать эту информацию при покупке билетов на дальнейшие пересадочные рейсы после Братиславы, Загреба и Клагенфурта
  • Багаж: 2шт. до 10-40кг (80х50х30) + ручная кладь (10кг) - бесплатно
  • Знижки: 5% Группа от 6 человек
    10% Инвалиды 1-й 2-ой группы
    10% Пассажиры старше 60 лет
    10% Дети 12-18 лет
    30% Дети 10-11 лет
    40% Дети 0-9 лет

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя