За часом від'їзду
За ціною

Маршрут Кривой Рог - Киев (09:00) (1-2)

Виїзди: 26 Лют, 27 Лют, 5 Бер, 6 Бер, 12 Бер, 13 Бер, 19 Бер, 20 Бер, 26 Бер, 27 Бер
09:00 Кривий Ріг market ATB, 173 kvartal, ul.Tuchachevskogo 40
11:00 Кропивницький Aut. Nádr., "Rybak"
12:30 Сміла Aut. Zastavka, "Na Pushke"
13:00 Черкаси Epicentr or Samolet
15:00 Бориспіль Sil'po market
15:30 Київ аеропорт Бориспіль Terminal D, last floor
15:40 Київ Metro Charkivska
15:50 Київ Aut. Nádr., "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3
16:10 Київ Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
Перевізник: Kryvorozhskiy Express
Багаж: 1шт. до 20кг-бесплатно, каждый след. от 50 UAH

Показати всі рейси Кривий Ріг - Київ

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Напишіть ваше повідомленняЙде з'єднання ...
Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information