За часом від'їзду
За ціною

Маршрут Кривой Рог - Киев (09:00) (1-2)

Виїзди: 25 Чер, 26 Чер, 2 Лип, 3 Лип, 9 Лип, 10 Лип, 16 Лип, 17 Лип, 23 Лип, 24 Лип
09:00 Кривий Ріг market ATB, 173 kvartal, ul.Tuchachevskogo 40
11:00 Кропивницький Aut. Nádr., "Rybak"
12:30 Сміла Aut. Zastavka, "Na Pushke"
13:00 Черкаси Epicentr or Samolet
15:00 Бориспіль Sil'po market
15:30 Київ аеропорт Бориспіль Terminal D, last floor
15:40 Київ Metro Charkivska
15:50 Київ Aut. Nádr., "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3
16:10 Київ Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
Перевізник: Kryvorozhskiy Express
Багаж: 1шт. до 20кг-бесплатно, каждый след. от 50 UAH

Показати всі рейси Кривий Ріг - Київ

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Напишіть ваше повідомленняЙде з'єднання ...
Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information