За часом від'їзду
За ціною

Маршрут Кривой Рог - Киев (22:00) (1-2)

Виїзди: 18 Гру, 19 Гру, 25 Гру, 26 Гру, 1 Січ, 2 Січ, 8 Січ, 9 Січ, 15 Січ, 16 Січ
22:00 Кривий Ріг market ATB, 173 kvartal, ul.Tuchachevskogo 40
23:59 Кропивницький Aut. Nádr., "Rybak"
01:30 Сміла Aut. Zastavka, "Na Pushke"
02:00 Черкаси Epicentr or Samolet
04:00 Бориспіль Sil'po market
04:30 Київ аеропорт Бориспіль Terminal D, last floor
04:40 Київ Metro Charkivska
04:50 Київ Aut. Nádr., "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3
05:10 Київ Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
Перевізник: Kryvorozhskiy Express
Багаж: 1шт. до 20кг-бесплатно, каждый след. от 50 UAH

Показати всі рейси Кривий Ріг - Київ

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Напишіть ваше повідомленняЙде з'єднання ...
Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information