• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Autobusy Zhytomyr - Warszawa

Koupit jízdenky na autobus Zhytomyr – Warszawa: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Polsko, cena jízdného do Warszawa. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Zhytomyr do Warszawa a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Warszawa levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
01:00 – 15:40 ZhytomyrWarszawa

14 hod. 40 min.

05:30 – 20:15 ZhytomyrWarszawa

14 hod. 45 min.

Denně

08:45 – 19:00 ZhytomyrWarszawa

10 hod. 15 min.

St, So, Ne

08:45 – 19:00 ZhytomyrWarszawa

10 hod. 15 min.

St, Čt, Ne

08:45 – 19:00 ZhytomyrWarszawa

10 hod. 15 min.

St, Ne

09:20 – 23:15 ZhytomyrWarszawa

13 hod. 55 min.

Denně

09:30 – 22:00 ZhytomyrWarszawa

12 hod. 30 min.

Čt, So

09:30 – 20:40 ZhytomyrWarszawa

11 hod. 10 min.

Denně

11:15 – 22:40 ZhytomyrWarszawa

11 hod. 25 min.

Út, Čt, So

11:50 – 04:50 ZhytomyrWarszawa

17 hod. 0 min.

Denně

11:50 – 23:40 ZhytomyrWarszawa

11 hod. 50 min.

Denně

11:50 – 06:10 ZhytomyrWarszawa

18 hod. 20 min.

Denně

11:50 – 23:59 ZhytomyrWarszawa

12 hod. 9 min.

Denně

11:50 – 23:59 ZhytomyrWarszawa

12 hod. 9 min.

Denně

12:00 – 02:30 ZhytomyrWarszawa

14 hod. 30 min.

Denně

12:10 – 00:10 ZhytomyrWarszawa

12 hod. 0 min.

Út, Pá, Ne

12:50 – 01:20 ZhytomyrWarszawa

12 hod. 30 min.

Út, St, Čt, Pá, So

13:10 – 02:00 ZhytomyrWarszawa

12 hod. 50 min.

Út, Pá, Ne

13:20 – 03:00 ZhytomyrWarszawa

13 hod. 40 min.

Čt, Ne

13:20 – 03:00 ZhytomyrWarszawa

13 hod. 40 min.

Čt, Ne

13:50 – 02:55 ZhytomyrWarszawa

13 hod. 5 min.

Denně

13:50 – 02:55 ZhytomyrWarszawa

13 hod. 5 min.

Denně

13:50 – 02:20 ZhytomyrWarszawa

12 hod. 30 min.

Denně

14:45 – 05:00 ZhytomyrWarszawa

14 hod. 15 min.

Denně

15:00 – 05:10 ZhytomyrWarszawa

14 hod. 10 min.

Denně

16:00 – 05:40 ZhytomyrWarszawa

13 hod. 40 min.

Út, Čt, So, Ne

16:00 – 05:00 ZhytomyrWarszawa

13 hod. 0 min.

Denně

16:00 – 06:20 ZhytomyrWarszawa

14 hod. 20 min.

Út, Čt, So

16:00 – 05:40 ZhytomyrWarszawa

13 hod. 40 min.

Po, St, Pá, So

16:00 – 05:40 ZhytomyrWarszawa

13 hod. 40 min.

Út, Čt, So, Ne

16:00 – 05:35 ZhytomyrWarszawa

13 hod. 35 min.

Denně

16:00 – 05:50 ZhytomyrWarszawa

13 hod. 50 min.

Út, Čt, So

16:20 – 05:20 ZhytomyrWarszawa

13 hod. 0 min.

Po, Čt

16:30 – 06:00 ZhytomyrWarszawa

13 hod. 30 min.

Denně

16:30 – 06:10 ZhytomyrWarszawa

13 hod. 40 min.

Denně

16:50 – 05:00 ZhytomyrWarszawa

12 hod. 10 min.

Denně

16:50 – 05:10 ZhytomyrWarszawa

12 hod. 20 min.

Denně

16:50 – 05:10 ZhytomyrWarszawa

12 hod. 20 min.

Denně

16:50 – 05:10 ZhytomyrWarszawa

12 hod. 20 min.

Denně

17:00 – 07:00 ZhytomyrWarszawa

14 hod. 0 min.

Denně

17:00 – 07:00 ZhytomyrWarszawa

14 hod. 0 min.

Denně

17:00 – 07:00 ZhytomyrWarszawa

14 hod. 0 min.

Denně

18:30 – 07:40 ZhytomyrWarszawa

13 hod. 10 min.

Denně

19:20 – 07:00 ZhytomyrWarszawa

11 hod. 40 min.

Denně

20:40 – 08:30 ZhytomyrWarszawa

11 hod. 50 min.

Út, St, Čt, Pá

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Zhytomyr do centra Warszawa v roce 2021. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Zhytomyr a příjezdu v Warszawa. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Polsko, vzdálenost v kilometrech.

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací