DŮLEŽITÉ: Coronavirus (COVID-19): pro turistické informace a aktualizace klikněte zde

  • Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka 109 Прага - Одесса

  1. 09:00Praha Aut. Nádr., "Florenc"
  2. 12:10Brno Aut. Nádr., "Zvonařka"
  3. 14:10Frydek-Mistek Aut. Nádr.
  4. 17:30Krakow Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  5. 20:30Rzeszow Aut. Nádr., ul. Grottgera
  6. 23:00Jaroslaw Aut. Nádr., Plac Więźniów Oświęcimia
  7. 03:50Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
  8. 05:50Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
  9. 08:50Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
  10. 10:50Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
  11. 14:30Uman Aut. Nádr., ul.Kievskaja, 1
  12. 19:00Odessa Aut. Nádr., ul.Kolontayevskaya 58
  13. 19:30Odessa Aut. Nádr., "Privokzalnaja", pl. Starosennaja 1b

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací