Podle času
Podle ceny

Linka 237 Praha - Kishinev

Odjezdy: 21 Říj, 28 Říj, 4 Lis, 11 Lis, 18 Lis, 25 Lis, 2 Pro, 9 Pro, 16 Pro, 23 Pro
10:30 Praha Aut. Nádr., "Florenc"
13:00 Brno Aut. Nádr., "Zvonařka"
00:05 Arad Autobusové Nádraží "Atlasib - Transdara", ul.Vanatori 6
02:00 Deva Aut. Nádr., ul. Piața Gării 2
03:00 Sebes Aut. Nádr., near train station, Vanatori str.
04:00 Sibiu Aut. Nádr. (McDonalds)
05:00 Fagaras Aut. Nádr.
06:00 Brasov Aut. Nádr., ul. Bartolomeli 3
07:30 Onesti Aut. Nádr., Bulevardul Republicii 78
08:00 Adjud Autogara, Strada Tineretului 35
09:00 Tecuci Autogara Gegi, str.Transilvaniei
09:30 Barlad Autogara Mare din Barlad, str. General Vasile Milea
10:00 Husi Autogara, «AUTOBUZUL», Strada Dobrina
13:00 Chisinau Vlak. Nádr., (Gara Feroviara)
Dopravce: Dac Trans
Zavazadla: 1ks.do 25kg(50x50x80)-zdarma, každe dalši od 200 CZK.
Slevy: 10% Student
10% Důchodce
50% Ditě od 0-10 let

Všechny linky Praha - Chisinau

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací