Podle času
Podle ceny

Linka 237 Praha - Chisinau

Odjezdy: 24 Lis, 1 Pro, 8 Pro, 15 Pro, 22 Pro, 29 Pro, 5 Led, 12 Led, 19 Led, 26 Led
10:30 Praha Aut. Nádr., "Florenc"
13:00 Brno Aut. Nádr., "Zvonařka"
00:05 Arad Autobusové Nádraží "Atlasib - Transdara", ul.Vanatori 6
02:00 Deva Aut. Nádr., ul. Piața Gării 2
03:00 Sebes Aut. Nádr., near train station, Vanatori str.
04:00 Sibiu Aut. Nádr. (McDonalds)
05:00 Fagaras Aut. Nádr.
06:00 Brasov Aut. Nádr., ul. Bartolomeli 3
07:30 Onesti Aut. Nádr., Bulevardul Republicii 78
08:00 Adjud Autogara, Strada Tineretului 35
09:00 Tecuci Autogara Gegi, str.Transilvaniei
09:30 Barlad Autogara Mare din Barlad, str. General Vasile Milea
10:00 Husi Autogara, «AUTOBUZUL», Strada Dobrina
10:30 Albita celnice (RO-MD)
11:00 Leuseni celnice (MD-RO)
13:00 Chisinau Vlak. Nádr., (Gara Feroviara)
Dopravce: Dac Trans
Zavazadla: 1ks.do 25kg(50x50x80)-zdarma, každe dalši od 200 CZK.
Slevy: 10% Student
10% Důchodce
50% Ditě od 0-12 let

Všechny linky Praha - Chisinau

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací