Podle času
Podle ceny

Linka 237 Kishinev - Praha

Odjezdy: 25 Říj, 1 Lis, 8 Lis, 15 Lis, 22 Lis, 29 Lis, 6 Pro, 13 Pro, 20 Pro, 27 Pro
09:00 Chisinau Vlak. Nádr., (Gara Feroviara)
12:30 Husi Autogara, «AUTOBUZUL», Strada Dobrina
13:00 Barlad Autogara Mare din Barlad, str. General Vasile Milea
13:30 Tecuci Autogara Gegi, str.Transilvaniei
14:15 Adjud Autogara, Strada Tineretului 35
14:45 Onesti Aut. Nádr., Bulevardul Republicii 78
18:00 Brasov Aut. Nádr., ul. Bartolomeli 3
19:00 Fagaras Aut. Nádr.
21:00 Sibiu Aut. Nádr. (McDonalds)
22:00 Sebes Aut. Nádr., near train station, Vanatori str.
23:00 Deva Aut. Nádr., ul. Piața Gării 2
01:00 Arad Autobusové Nádraží "Atlasib - Transdara", ul.Vanatori 6
10:30 Brno Aut. Nádr., "Zvonařka"
12:30 Praha Aut. Nádr., "Florenc"
Dopravce: Dac Trans
Zavazadla: 1ks.do 25kg(50x50x80)-zdarma, každe dalši od 200 CZK.
Slevy: 10% Student
10% Důchodce
50% Ditě od 0-10 let

Všechny linky Chisinau - Praha

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací