Podle času
Podle ceny

Linka Kharkiv,Dnipro - Kiev - Frankfurt

Odjezdy: 28 Června, 1 Července, 5 Července, 8 Července, 12 Července, 15 Července, 19 Července, 22 Července, 26 Července, 29 Července
06:20 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
06:40 Kiev Aut.Nádr. "Dachnaja", pr.Peremogy 142
08:30 Zhytomyr Aut. Nádr., Kievskaja 93
10:30 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
14:00 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
17:00 Krakovets celnice (UA-PL)
03:05 Dresden ZOB am Hbf., Bayerische Strasse
04:10 Chemnitz Aut. Nádr., Georgstr.
07:25 Nurnberg ZOB
08:55 Regensburg Hbf, Bahnhofstraße
11:10 München Fröttmaning P+R Parkplatz
13:25 Ulm Eberhard-Finckh-Straße
14:35 Stuttgart airport Flughafenstrasse, 43, Airport Busterminal
15:35 Karlsruhe Hbf. Südseite Hinterm Hauptbahnhof
17:15 Frankfurt am Main Hbf. Südseite; Mannheimer Str
Dopravce: EAST WEST EUROLINES
Zavazadla: 1ks.do 30kg(60x50x30)-zdarma, každe dalši od 200 UAH
Doplňující informace: Carriage of animals and bicecles are not allowed
Slevy: 10% Skupina 10 osob
10% Důchodce od 60 let
10% Studenti do 26 let
20% Ditě od 4-12 let
50% Ditě od 0-3 let

Všechny linky Kiev - Frankfurt am Main

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací