Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka Kiev - Frankfurt

06:15 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
07:15 Kiev Aut.Nádr. "Dachnaja", pr.Peremogy 142
08:50 Zhytomyr Aut. Nádr., Kievskaja 93
11:00 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
14:30 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
17:00 Krakovets celnice (UA-PL)
03:05 Dresden ZOB am Hbf., Bayerische Strasse
04:10 Chemnitz Aut. Nádr., Georgstr.
06:15 Bayreuth GII Goethestrasse
07:25 Nurnberg ZOB
08:55 Regensburg Hbf, Bahnhofstraße
10:05 Ingolstadt ZOB, Esplanade Str.
11:10 München Fröttmaning P+R Parkplatz
12:15 Augsburg Park&Ride-Platz "Oberhausen-Nord" (Biberbachstrasse)
13:25 Ulm Eberhard-Finckh-Straße
14:35 Stuttgart airport Flughafenstrasse, 43, Airport Busterminal
15:35 Karlsruhe Hbf. Südseite Hinterm Hauptbahnhof
17:15 Frankfurt am Main Hbf. Südseite; Mannheimer Str
21:30 Köln Hbf, ZOB, Breslauer Platz
Dopravce: EAST WEST EUROLINES
Zavazadla: 1ks.do 30kg(60x50x30)-zdarma, každe dalši od 200 UAH
Doplňující informace: Carriage of animals and bicecles are not allowed
Slevy: 10% Skupina 10 osob
10% Důchodce od 60 let
10% Studenti do 26 let
20% Ditě od 4-12 let
50% Ditě od 0-3 let

Všechny linky Kiev - Köln

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací