Podle času
Podle ceny

Autobusy Kiev - Moskva

Koupit jízdenky na autobus Kiev – Moskva: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Rusko, cena jízdného do Moskva. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Kiev do Moskva a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Moskva levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
10:00 – 04:50 KievMoskva Odjezd v 10:00 z: Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.) Příjezd v 04:50 do: AS "Navojasenevskaja ", Novoyasenenvsky tupik 4

18 hod. 50 min.

Linka

Út

13:15 – 08:10 KievMoskva Odjezd v 13:15 z: Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.) Příjezd v 08:10 do: AS "Navojasenevskaja ", Novoyasenenvsky tupik 4

18 hod. 55 min.

Linka

Po, Čt

13:35 – 08:10 KievMoskva Odjezd v 13:35 z: Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.) Příjezd v 08:10 do: AS "Navojasenevskaja ", Novoyasenenvsky tupik 4

18 hod. 35 min.

Linka

Po, Čt

14:20 – 07:30 KievMoskva Odjezd v 14:20 z: Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.) Příjezd v 07:30 do: AS "Navojasenevskaja ", Novoyasenenvsky tupik 4

17 hod. 10 min.

Linka

Po, Út, Čt, Pá, Ne

15:00 – 07:30 KievMoskva Odjezd v 15:00 z: Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.) Příjezd v 07:30 do: AS "Navojasenevskaja ", Novoyasenenvsky tupik 4

16 hod. 30 min.

Linka

Po, Út, Čt, Pá, Ne

16:00 – 07:00 KievMoskva Odjezd v 16:00 z: Aut. Nádr. "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3 Příjezd v 07:00 do: AS "Teplý Stan", Novoyasenenvsky prospekt 4

15 hod. 0 min.

Linka

Denně

16:00 – 07:00 KievMoskva Odjezd v 16:00 z: Aut. Nádr. "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3 Příjezd v 07:00 do: Aut. Nádr."Shchelkovskij", ul. Uralskaja 2, metro "Shchelkovskaja"

15 hod. 0 min.

Linka

Denně

17:00 – 09:15 KievMoskva Odjezd v 17:00 z: Aut. Nádr. "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3 Příjezd v 09:15 do: AS "Navojasenevskaja ", Novoyasenenvsky tupik 4

16 hod. 15 min.

Linka

Denně

17:40 – 12:10 KievMoskva Odjezd v 17:40 z: Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.) Příjezd v 12:10 do: AS "Navojasenevskaja ", Novoyasenenvsky tupik 4

18 hod. 30 min.

Linka

18:40 – 12:10 KievMoskva Odjezd v 18:40 z: Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.) Příjezd v 12:10 do: AS "Navojasenevskaja ", Novoyasenenvsky tupik 4

17 hod. 30 min.

Linka

19:20 – 13:10 KievMoskva Odjezd v 19:20 z: Aut. Nádr. "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3 Příjezd v 13:10 do: AS "Teplý Stan", Novoyasenenvsky prospekt 4

17 hod. 50 min.

Linka

Denně

20:25 – 13:00 KievMoskva Odjezd v 20:25 z: Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.) Příjezd v 13:00 do: Aut. Nádr. Krasnogvardiejskaya, ul. Orekhovyi boulevard 24

16 hod. 35 min.

Linka

Denně

20:25 – 13:30 KievMoskva Odjezd v 20:25 z: Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.) Příjezd v 13:30 do: Aut. Nádr. Krasnogvardiejskaya, ul. Orekhovyi boulevard 24

17 hod. 5 min.

Linka

Denně

20:35 – 12:40 KievMoskva Odjezd v 20:35 z: Aut. Nádr. "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3 Příjezd v 12:40 do: AS "Navojasenevskaja ", Novoyasenenvsky tupik 4

16 hod. 5 min.

Linka

Denně

21:00 – 13:30 KievMoskva Odjezd v 21:00 z: Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.) Příjezd v 13:30 do: Aut. Nádr. Krasnogvardiejskaya, ul. Orekhovyi boulevard 24

16 hod. 30 min.

Linka

Denně

21:00 – 13:00 KievMoskva Odjezd v 21:00 z: Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.) Příjezd v 13:00 do: Aut. Nádr. Krasnogvardiejskaya, ul. Orekhovyi boulevard 24

16 hod. 0 min.

Linka

Denně

21:20 – 14:50 KievMoskva Odjezd v 21:20 z: Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.) Příjezd v 14:50 do: AS "Teplý Stan", Novoyasenenvsky prospekt 4

17 hod. 30 min.

Linka

St, Pá, So, Ne

21:20 – 15:00 KievMoskva Odjezd v 21:20 z: Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.) Příjezd v 15:00 do: AS "Teplý Stan", Novoyasenenvsky prospekt 4

17 hod. 40 min.

Linka

St, Pá, So, Ne

21:30 – 11:30 KievMoskva Odjezd v 21:30 z: Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.) Příjezd v 11:30 do: AS "Teplý Stan", Novoyasenenvsky prospekt 4

14 hod. 0 min.

Linka

Út, Čt, So

21:35 – 15:00 KievMoskva Odjezd v 21:35 z: Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.) Příjezd v 15:00 do: AS "Teplý Stan", Novoyasenenvsky prospekt 4

17 hod. 25 min.

Linka

St, Pá, So, Ne

21:35 – 14:50 KievMoskva Odjezd v 21:35 z: Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.) Příjezd v 14:50 do: AS "Teplý Stan", Novoyasenenvsky prospekt 4

17 hod. 15 min.

Linka

St, Pá, So, Ne

22:00 – 11:30 KievMoskva Odjezd v 22:00 z: Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.) Příjezd v 11:30 do: AS "Teplý Stan", Novoyasenenvsky prospekt 4

13 hod. 30 min.

Linka

Út, Čt, So

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Kiev do centra Moskva v roce 2017. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Kiev a příjezdu v Moskva. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Rusko, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

МосКиТрансКиев - Москва

Прибыли по расписани. Водители вежливые. В автобусе не было туалета, но зато водители делали остановки, где комфортные, бесплатные туалеты ( в дороге это тоже имеет не маловажное значение). Стоимость билетов устроила, по сравнению с другими сайтами. Благодарю

МосКиТрансКиев - Москва

Среднячек, но ездить можно! Эколайн пока лидирует в обслуживании и удобстве!

МосКиТрансВинница - Москва

Ехала 6 января. Вай-Фай работал только на территории России. Всё бы ничего, если бы автобус не был морозильной камерой. Села с отличным расположением духа и абсолютно здоровой, в Москву приехала с температурой 39. Весь пассажирский салон кашлял. Заболели практически все. Это издевательство какое-то.

Вега - РайзенЛьвов - Краков

Несмотря на высокую цены бул очень старый автобус со стремным контингентом пассажиров. Но довольно быстро и по графику добрались до места назначения.

Вега - РайзенЛьвов - Ченстохова

Поездка прошла отлично. Сервис хороший, водители опятные и внимательные.

Вега - РайзенКраков - Винница

Поїздкою задоволена, в автобусі чисто, водії вічливі, зупинки були кожні 2-2,5 години, в автобусі було тепло. При покупці білета через інтеренет місце відповідало дійсності. На жаль НЕ було вай фая

Вега - РайзенХарьков - Борисоглебск

Все было хорошо, до тех пор, пока водитель сказал, что в Борисоглебск не заезжает, т.е. у них нет договора с Борисоглебском, а билет мне дали четко Харьков-Борисоглебск, по-этому после переговоров с водителем я узнал, что автобус едет через г. Михайловку и я проехал до Михайловки,…

Вега - РайзенВинница - Краков

Яка ціна, такий і комфорт. Сидіння дуже не зручні, ноги не було де поставити. А от водії були навіть дуже пристойні і привітні, їм +

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací