• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Autobusy Kyiv - Moskva

Koupit jízdenky na autobus Kyiv – Moskva: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Rusko, cena jízdného do Moskva. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Kyiv do Moskva a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Moskva levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
00:10 – 14:00 KyivMoskva

13 hod. 50 min.

Út, St, Čt, Pá, So, Ne

15:00 – 08:00 KyivMoskva

17 hod. 0 min.

Denně

16:00 – 08:00 KyivMoskva

16 hod. 0 min.

Denně

16:00 – 08:00 KyivMoskva

16 hod. 0 min.

St, So

17:00 – 08:00 KyivMoskva

15 hod. 0 min.

Denně

17:35 – 08:00 KyivMoskva

14 hod. 25 min.

Čt, So

17:45 – 09:35 KyivMoskva

15 hod. 50 min.

St, Pá

18:00 – 06:00 KyivMoskva

12 hod. 0 min.

Denně

18:00 – 08:00 KyivMoskva

14 hod. 0 min.

Denně

19:20 – 15:00 KyivMoskva

19 hod. 40 min.

Čt, Ne

19:20 – 13:35 KyivMoskva

18 hod. 15 min.

Po, St, Pá

21:20 – 15:00 KyivMoskva

17 hod. 40 min.

Út

21:35 – 15:30 KyivMoskva

17 hod. 55 min.

So

22:30 – 11:30 KyivMoskva

13 hod. 0 min.

Út, So

23:15 – 14:00 KyivMoskva

14 hod. 45 min.

Út, St, Čt, Pá, So, Ne

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Kyiv do centra Moskva v roce 2021. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Kyiv a příjezdu v Moskva. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Rusko, vzdálenost v kilometrech.

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací