Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka Kiev - Bonn (center)

07:15 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
09:30 Zhytomyr Aut. Nádr., Kievskaja 93
11:45 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
15:00 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
02:10 Dresden Riegel Platz
03:45 Leipzig ZOB
05:15 Jena Aut. Nádr. "Paradies"
07:15 Erfurt ZOB am Hbf, Willi-Brandt-Platz
09:30 Kassel Aut. Nádr., "Wilhelmshöhe"
11:10 Paderborn Hbf. Bahnhofstr. 29
13:00 Dortmund ZOB, Steinstrasse
13:55 Bochum ZOB
14:55 Essen Aut. Nádr., ul. Freiheit
15:45 Duisburg Hbf., ZOB
16:45 Düsseldorf Hbf, Fernbusbahnhof, Worringer Str. 140
18:10 Köln airport Flughafen ZOB
18:40 Bonn International Bus Parking, Rabinstr.
Dopravce: Shewchenko/Karpaten&Krim Tours
Zavazadla: 2 ks.do (60x40x40)-zdarma, každe dalši 1kg od 5 EUR.
Doplňující informace: Carriage of animals is not possible
Slevy: 10% Invalida
10% Důchodce od 60 let
10% Student
20% Ditě od 4-12 let
50% Ditě od 0-4 let

Všechny linky Kiev - Bonn

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací