Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka 846902 Praha - Riga

08:00 Stuttgart ZOB S-Zuffenhausen, Burgunderstr.
10:45 Augsburg Park&Ride-Platz "Oberhausen-Nord" (Biberbachstrasse)
11:55 München ZOB, Arnulfstr.21, Bussteig 5
13:15 Ingolstadt OB (Bus Station), Esplanade, bstg. 17-19
14:40 Nurnberg ZOB, Bahnhofstr.11, Im Adcom. Center
17:15 Plzeň CAN, ul.Husova 90
20:20 Praha Aut. Nádr. "Florenc"
22:00 Hradec Králové Terminál HD
01:00 Wroclaw Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13
06:15 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
07:50 Ostrow Mazowiecka ul. Pilata 3 (przy Dw. PKS)
09:20 Bialystok Dw. Autobusowy, Monte Casino 8
10:45 Augustow Parking przy ul. Koscielnej
11:40 Suwalki ul. Utrata (przy Dw. PKS)
14:00 Marijampolė Autobusu stotis, ul.Stoties 2 B
15:00 Kaunas Kaunakiemio g. 9,
16:40 Panevėžys Autobusu stotis, Savanoriu a. 5
18:50 Riga Aut. Nádr., ul.Pragas iela 1
Dopravce: TRANSINESTA
Zavazadla: 1ks.do 30kg(50x50x80)-zdarma, každe dalši od 10 EUR.
Slevy: 50% Děti 0-5 let (pouze s rodiči)
50% Děti 5-12 let (pouze s rodiči)

Všechny linky Stuttgart - Riga

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací