Podle času
Podle ceny

Linka 846902 Praha - Riga

08:00 Stuttgart ZOB S-Zuffenhausen, Burgunderstr.
10:45 Augsburg Park&Ride-Platz "Oberhausen-Nord" (Biberbachstrasse)
11:55 München ZOB, Arnulfstr.21, Bussteig 5
13:15 Ingolstadt OB (Bus Station), Esplanade, bstg. 17-19
14:40 Nurnberg ZOB, Bahnhofstr.11, Im Adcom. Center
17:15 Plzeň CAN, ul.Husova 90
20:20 Praha Aut. Nádr. "Florenc"
22:00 Hradec Králové Terminál HD
01:00 Wroclaw Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13
06:15 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
07:50 Ostrow Mazowiecka ul. Pilata 3 (przy Dw. PKS)
09:20 Bialystok Dw. Autobusowy, Monte Casino 8
10:45 Augustow Parking przy ul. Koscielnej
11:40 Suwalki ul. Utrata (przy Dw. PKS)
14:00 Marijampolė Autobusu stotis, ul.Stoties 2 B
15:05 Kaunas Autobusu stotis, Vytauto pr. 24
16:40 Panevėžys Autobusu stotis, Savanoriu a. 5
18:50 Riga Aut. Nádr., ul.Pragas iela 1
Dopravce: TRANSINESTA
Zavazadla: 1ks.do 30kg(50x50x80)-zdarma, každe dalši od 10 EUR.
Slevy: 50% Děti 0-5 let (pouze s rodiči)
50% Děti 5-12 let (pouze s rodiči)

Všechny linky Stuttgart - Riga

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací