Podle času
Podle ceny

Linka 846902 Praha - Riga

Odjezdy: 19 Říj, 20 Říj, 21 Říj, 22 Říj, 23 Říj, 24 Říj, 25 Říj, 26 Říj, 27 Říj, 28 Říj
20:20 Praha Aut. Nádr., "Florenc"
22:00 Hradec Králové Terminál HD
01:00 Wroclaw Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13
06:15 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
07:50 Ostrow Mazowiecka ul. Pilata 3 (V blízkosti Aut. Nádr.)
09:20 Bialystok Aut. Nádr., ul. Monte Casino 8
10:45 Augustow (podlaskie) Parking przy ul. Koscielnej
11:40 Suwalki ul. Utrata (V blízkosti Aut. Nádr.)
14:00 Marijampolė Autobusu stotis, ul.Stoties 2 B
15:05 Kaunas Aut. Nádr., Vytauto pr. 24
16:40 Panevėžys Autobusu stotis, Savanoriu a. 5
18:50 Riga Aut. Nádr., ul.Pragas iela 1
Dopravce: TRANSINESTA
Zavazadla: 1ks.do 30kg(50x50x80)-zdarma, každe dalši od 10 EUR.
Doplňující informace: Seats from 1 to 4 not allowed for passengers to 14 years.
Slevy: 50% Děti 0-5 let (pouze s rodiči)
50% Děti 5-12 let (pouze s rodiči)

Všechny linky Praha - Riga

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací