Podle času
Podle ceny

Linka 2252 Rotterdam - Warszawa - Riga

Odjezdy: Po, St, So
06:45 Rotterdam Bus stop Nr. 15 at Conradstraat (50 m from Weena)
07:20 Den Haag Centraal station
08:25 Amsterdam Autobusová zastávka na Radarweg naproti vlakovému nádraží Amsterdam Sloterdijk
09:15 Utrecht Bus Stop at Croeselaan 81
10:20 Arnhem City Bus Stop “Bouriciusstraat” on Amsterdamseweg, near Railway Station
10:50 Apeldoorn Crossing Stationsstraat and Stationsplein opposite Railway Station
11:35 Zwolle Bus Stops on Stationsplein near Railway Station
13:05 Groningen Bus Stop on Stationsweg between stands A and B opposite Railway Station
15:00 Oldenburg ZOB, Karlstrasse (Hbf)
16:05 Bremen Vlak. Nádr., ZOB, Breitenweg 13
18:10 Hamburg ZOB, Adenauerallee 74
22:00 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
06:15 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
07:50 Ostrow Mazowiecka ul. Pilata 3 (przy Dw. PKS)
09:20 Bialystok Dw. Autobusowy, Monte Casino 8
10:45 Augustow (podlaskie) Parking przy ul. Koscielnej
11:40 Suwalki ul. Utrata (przy Dw. PKS)
14:00 Marijampolė Autobusu stotis, ul.Stoties 2 B
16:45 Siauliai Autobusu stotis, Tilzes g.109
18:05 Jelgava City bus stop "Autoosta" on the Pasta str.
18:55 Riga Aut. Nádr., ul.Pragas iela 1
Dopravce: ECOLINES
Zavazadla: Zavazadla: 1ks.do 30kg(50x50x80)-zdarma, každe dalši od 10 EUR.
Slevy: 10% Ditě od 13-18 let
10% Mládež do 26 let
10% Důchodce od 60 let
10% Student (Euro26)
10% Student (ISIC)
10% Student (ITIC)
50% Děti 0-5 let (pouze s rodiči)
50% Děti 5-12 let (pouze s rodiči)

Všechny linky Rotterdam - Riga

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací