• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Autobusy Vilnius - Minsk

Koupit jízdenky na autobus Vilnius – Minsk: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Bělorusko, cena jízdného do Minsk. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Vilnius do Minsk a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Minsk levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
00:40 – 06:50 VilniusMinsk

6 hod. 10 min.

Po, Út, St, Pá, So, Ne

00:40 – 06:50 VilniusMinsk

6 hod. 10 min.

Čt, Ne

00:40 – 07:10 VilniusMinsk

6 hod. 30 min.

Po, Út, St, Pá, So, Ne

00:40 – 07:10 VilniusMinsk

6 hod. 30 min.

Čt, Ne

01:00 – 06:40 VilniusMinsk

5 hod. 40 min.

Út, Pá, So

01:00 – 06:40 VilniusMinsk

5 hod. 40 min.

Po, Út, St, Čt

01:45 – 07:30 VilniusMinsk

5 hod. 45 min.

Ne

11:40 – 17:00 VilniusMinsk

5 hod. 20 min.

12:40 – 18:45 VilniusMinsk

6 hod. 5 min.

Út, Čt, So

12:40 – 19:00 VilniusMinsk

6 hod. 20 min.

Út, So

12:40 – 19:00 VilniusMinsk

6 hod. 20 min.

Út, Čt, So

13:45 – 19:00 VilniusMinsk

5 hod. 15 min.

Čt

14:20 – 20:50 VilniusMinsk

6 hod. 30 min.

Po, St, Pá, Ne

14:20 – 20:30 VilniusMinsk

6 hod. 10 min.

Po, St, Pá, Ne

14:25 – 20:40 VilniusMinsk

6 hod. 15 min.

Po, St, Ne

15:00 – 22:00 VilniusMinsk

7 hod. 0 min.

So

17:00 – 23:00 VilniusMinsk

6 hod. 0 min.

St, Čt, Ne

17:00 – 23:00 VilniusMinsk

6 hod. 0 min.

Čt, Ne

17:30 – 23:30 VilniusMinsk

6 hod. 0 min.

Pá, So

17:40 – 23:40 VilniusMinsk

6 hod. 0 min.

Út, Čt, Pá, So

17:40 – 23:55 VilniusMinsk

6 hod. 15 min.

Út, Čt, Pá, So

18:00 – 23:00 VilniusMinsk

5 hod. 0 min.

Po, Út

19:20 – 01:10 VilniusMinsk

5 hod. 50 min.

Po, Út, Pá, So

19:20 – 01:30 VilniusMinsk

6 hod. 10 min.

Po, Út, Pá, So

19:40 – 01:30 VilniusMinsk

5 hod. 50 min.

Po, Út, Pá, So

20:00 – 02:15 VilniusMinsk

6 hod. 15 min.

St, Ne

20:00 – 02:15 VilniusMinsk

6 hod. 15 min.

St, Ne

20:00 – 02:00 VilniusMinsk

6 hod. 0 min.

St, Ne

21:00 – 02:30 VilniusMinsk

5 hod. 30 min.

Denně

21:40 – 03:40 VilniusMinsk

6 hod. 0 min.

Út, Čt, Ne

21:40 – 04:00 VilniusMinsk

6 hod. 20 min.

Út, Čt, Ne

21:40 – 03:55 VilniusMinsk

6 hod. 15 min.

Út, Čt, Ne

22:00 – 04:00 VilniusMinsk

6 hod. 0 min.

So

22:00 – 03:40 VilniusMinsk

5 hod. 40 min.

So

22:00 – 03:55 VilniusMinsk

5 hod. 55 min.

So

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Vilnius do centra Minsk v roce 2019. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Vilnius a příjezdu v Minsk. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Bělorusko, vzdálenost v kilometrech.

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací