• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автобуси Вільнюс - Мінськ

Купити квитки на автобус Вільнюс - Мінськ: де і як замовити автобусні квитки в Білорусію, вартість самостійної поїздки в Мінськ. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Вільнюс в Мінськ і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Мінськ дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
00:40 – 07:10 ВільнюсМінськ

6 год. 30 хв.

Чт, Нд

00:40 – 06:50 ВільнюсМінськ

6 год. 10 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

00:40 – 06:50 ВільнюсМінськ

6 год. 10 хв.

Чт, Нд

00:40 – 07:10 ВільнюсМінськ

6 год. 30 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

01:00 – 06:40 ВільнюсМінськ

5 год. 40 хв.

Вт, Пт, Сб

01:00 – 06:40 ВільнюсМінськ

5 год. 40 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт

01:45 – 07:30 ВільнюсМінськ

5 год. 45 хв.

Нд

11:40 – 17:00 ВільнюсМінськ

5 год. 20 хв.

Пт

12:40 – 18:45 ВільнюсМінськ

6 год. 5 хв.

Вт, Чт, Сб

12:40 – 19:00 ВільнюсМінськ

6 год. 20 хв.

Вт, Сб

12:40 – 19:00 ВільнюсМінськ

6 год. 20 хв.

Вт, Чт, Сб

13:45 – 19:00 ВільнюсМінськ

5 год. 15 хв.

Чт

14:20 – 20:30 ВільнюсМінськ

6 год. 10 хв.

Пн, Ср, Пт, Нд

14:20 – 20:50 ВільнюсМінськ

6 год. 30 хв.

Пн, Ср, Пт, Нд

14:25 – 20:40 ВільнюсМінськ

6 год. 15 хв.

Пн, Ср, Нд

15:00 – 22:00 ВільнюсМінськ

7 год. 0 хв.

Сб

17:00 – 23:00 ВільнюсМінськ

6 год. 0 хв.

Ср, Чт, Нд

17:00 – 23:00 ВільнюсМінськ

6 год. 0 хв.

Чт, Нд

17:30 – 23:30 ВільнюсМінськ

6 год. 0 хв.

Пт, Сб

17:40 – 23:40 ВільнюсМінськ

6 год. 0 хв.

Вт, Чт, Пт, Сб

17:40 – 23:55 ВільнюсМінськ

6 год. 15 хв.

Вт, Чт, Пт, Сб

18:00 – 23:00 ВільнюсМінськ

5 год. 0 хв.

Пн, Вт

19:20 – 01:30 ВільнюсМінськ

6 год. 10 хв.

Пн, Вт, Пт, Сб

19:20 – 01:10 ВільнюсМінськ

5 год. 50 хв.

Пн, Вт, Пт, Сб

19:40 – 01:30 ВільнюсМінськ

5 год. 50 хв.

Пн, Вт, Пт, Сб

20:00 – 02:00 ВільнюсМінськ

6 год. 0 хв.

Ср, Нд

20:00 – 02:15 ВільнюсМінськ

6 год. 15 хв.

Ср, Нд

20:00 – 02:15 ВільнюсМінськ

6 год. 15 хв.

Ср, Нд

21:00 – 02:30 ВільнюсМінськ

5 год. 30 хв.

Кожен день

21:40 – 03:40 ВільнюсМінськ

6 год. 0 хв.

Вт, Чт, Нд

21:40 – 04:00 ВільнюсМінськ

6 год. 20 хв.

Вт, Чт, Нд

21:40 – 03:55 ВільнюсМінськ

6 год. 15 хв.

Вт, Чт, Нд

22:00 – 03:55 ВільнюсМінськ

5 год. 55 хв.

Сб

22:00 – 04:00 ВільнюсМінськ

6 год. 0 хв.

Сб

22:00 – 03:40 ВільнюсМінськ

5 год. 40 хв.

Сб

Маршрут на карті

Як з Вільнюс швидко доїхати до центру Мінськ в 2019 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Вільнюс і куди прибувають до Мінськ. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Білорусію, відстань у кілометрах.

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя