Podle času
Podle ceny

Linka Praha - Krakow - Khmilnyk

Odjezdy: 14 Pro, 21 Pro, 28 Pro, 4 Led, 11 Led, 18 Led, 25 Led, 1 Úno, 8 Úno, 15 Úno
09:00 Praha Aut. Nádr., "Roztyly"
10:40 Hradec Králové Terminál HD
11:10 Pardubice Aut. Nádr.
14:30 Olomouc Aut. Nádr., ul. Sladkovského 142/37
15:40 Český Těšín celnice (CZ-PL)
17:00 Bielsko-Biala Aut. Nádr., dolna płyta, ul. Warszawska
18:20 Katowice ul. Piotra Skargi 6
19:50 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
00:30 Medyka celnice (PL-UA)
02:30 Shehyni celnice (UA-PL)
04:10 Lviv Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
06:40 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
09:00 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
11:00 Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
12:15 Khmilnyk Aut. Nádr., ul. V. Porika 7
Dopravce: PP Koval
Zavazadla: 1ks.do 50kg(50x50x80)-zdarma, každe dalši 1kg=20 CZK.
Doplňující informace: Carriage of bicycles in disassembled state is possible, extra pay - 200-500 CZK
Slevy: 10% Ditě od 13-17 let
10% Student
10% Důchodce
10% Invalida
50% Ditě od 5-12 let
99% Ditě od 0-4 let

Všechny linky Praha - Khmilnyk

Popularne kursy z Khmilnyk

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací