• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Khmilnyk - Praha

PP Koval
Odjezdy: 2 Bře, 4 Bře, 9 Bře, 11 Bře, 16 Bře, 18 Bře, 23 Bře, 25 Bře, 30 Bře, 1 Dub
  1. 06:45Khmilnyk Aut. Nádr., ul. V. Porika 7
  2. 08:00Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska, 8
  3. 10:30Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose, 23
  4. 12:45Ternopil Aut. Nádr., Zhivova, 7
  5. 15:00Lviv Vlak. Nádr., zast. měst. autob., Dworcowe 1, v blízkosti parkoviště
  6. 18:00Shehyni celnice (UA-PL)
  7. 18:30Medyka celnice (PL-UA)
  8. 20:00Przemysl CMPA, ul. Czarnieckiego, 37, aut. zastavka "Wagabunda"
  9. 21:30Rzeszow Vlak. Nádr., Plac Dworcowy, Wagabunda
  10. 01:20Katowice Aut. Nádr., ul. Sądowa, 5
  11. 02:30Bielsko-Biala Aut. Nádr., dolna płyta, ul. Warszawska
  12. 03:00Cesky Tesin celnice (CZ-PL)
  13. 04:30Olomouc Aut. Nádr., ul. Sladkovského 142/37
  14. 06:00Pardubice Aut. Nádr.
  15. 06:30Hradec Králové Terminál HD
  16. 08:30Praha Aut. Nádr. "Roztyly"
  • Dopravce: PP Koval
  • Doplňující informace: Carriage of bicycles in disassembled state is possible, extra pay - 200-500 CZK. Possible boarding with a ticket in electronic form. You must arrive at boarding no later than 15 minutes before departure.
  • Zavazadla: 2ks.do 50kg(50x50x80)-zdarma, každe dalši 1kg=25 CZK.
  • Slevy: 10% Důchodce
    10% Studenti (ISIC)
    20% Děti 5-12 let
    80% Děti 0-4 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací