Podle času
Podle ceny

Linka Praha - Odessa

07:00 Karlovy Vary Terminal, Zapadni 1793/2a
09:00 Praha Aut. Nádr. "Florenc"
12:10 Brno Aut. Nádr. "Zvonařka"
14:10 Frydek-Mistek Aut. Nádr.
17:30 Krakow Aut. Nádr., ul.Bosacka 18
20:30 Rzeszow Dw. PKS ul. Grottgera
23:00 Jaroslaw Dw. PKS, Plac Więźniów Oświęcimia
03:50 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
05:50 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
08:50 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
10:50 Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
14:30 Uman Aut. Nádr., ul.Kievskaja, 1
19:00 Odessa Aut. Nádr., ul.Kolontayevskaya 58
19:30 Odessa Aut. Nádr. "Privokzalnaja", ul. Starosennaja 1
Dopravce: OOO Turist
Zavazadla: 1ks. 10% z ceny jízdenky
Doplňující informace: Carriage of small dogs in cages with all documents is possible, extra pay - need to clarify.

Všechny linky Karlovy Vary - Odessa

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací