Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka Krakow - Avignon

13:10 Krakow Aut. Nádr., ul.Bosacka 18
14:35 Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 8
15:05 Gliwice ul. Pszczynska 318
15:20 Gliwice Dw. PKS, ul. Pionierów 8
15:50 Opole LOTOS stanice na Route 45, ukončit A4 Krapkowice
17:15 Wroclaw Dw. PKS, ul. Sucha 1/11
19:00 Klodzko dworzec PKS, stan. 1
22:50 Praha Aut. Nádr. "Florenc"
01:55 Regensburg Hbf, Bahnhofstraße
03:50 München Aut. Nádr. "Hackerbrücke"
06:00 Memmingen Hauptbahnhof, Bahnhofstr. 3
07:00 Lindau Berliner Platz, naproti hotelu Bodensee
07:20 Bregenz Aut. Nádr., Fritz-Mayer-Platz 1, 6900
08:15 Sankt Gallen Lagerstrasse
09:30 Zürich Carparkplatz am Shilquai
10:45 Luzern ul. Inseliquai
12:40 Bellinzona Benzinka Shell/ Marche Restaurant
13:10 Lugano FFS PTE. Tresa
14:30 Milano Terminal Bus Milano - Lampugnano, Via G.Natta
16:40 Genova Via Voltri
19:10 Nice Gare routiere Inter.de Lindbergh-175 Boul.R.Cassin
19:20 Marseille Gare Routiere - pôle multimodal St.Charles, rue honnorat
19:40 Le Cannet Maison du Tourisme, Place Benidorm - 73 , Avenue Campon
20:15 Puget-sur-Argens Zastávka na kontrolním stanovišti na dálnici 37
21:20 Toulon gare routiere, boulevard de Tesse
23:15 Avignon Gare routiere, boulevard Saint Roch
Dopravce: INTERCARS
Zavazadla: 2ks.do 40kg-zdarma, každe dalši - 10EUR

Všechny linky Krakow - Avignon

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací