Podle času
Podle ceny

Linka 142 Kyiv - Praha (V)

Odjezdy: 27 Kvě, 29 Kvě, 31 Kvě, 2 Června, 4 Června, 6 Června, 8 Června, 10 Června, 12 Června, 14 Června
12:50 Kiev Aut. Nádr., "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3
13:30 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
15:40 Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
18:40 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
22:10 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
00:30 Krakovets celnice (UA-PL)
01:30 Korczowa celnice (PL-UA)
05:50 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
06:20 Krakow airport Letiště
07:30 Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 1
10:30 Wroclaw Aut. nádr., ul. Sucha 1, galeria Wroclavia poziom -2
12:30 Slone celnice (PL-CZ)
12:50 Beloves celnice (CZ-PL)
13:50 Hradec Králové Terminál HD
16:10 Praha Aut. Nádr., "Florenc"
Dopravce: VasilkivTransAvto
Zavazadla: 1 ks. 30 kg (60х40х20) - zdarma, každý další - 10% z ceny jízdenky
Doplňující informace: Road bus numbers АІ6448ЕН or АІ9156АО. Transportation of animals is prohibited. Transportation of bicycles is allowed.
Slevy: 10% Skupina 10 osob
25% Ditě od 0-12 let

Všechny linky Kiev - Praha

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací