Podle času
Podle ceny

Linka 142 Kyiv - Praha (A)

Odjezdy: 3 Června, 5 Června, 7 Června, 9 Června, 11 Června, 13 Června, 15 Června, 17 Června, 19 Června, 21 Června
13:30 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
15:40 Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
18:40 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
22:10 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
00:30 Krakovets celnice (UA-PL)
01:30 Korczowa celnice (PL-UA)
05:50 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
06:20 Krakow airport Letiště
07:30 Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 1
10:30 Wroclaw Aut. nádr., ul. Sucha 1, galeria Wroclavia poziom -2
12:30 Slone celnice (PL-CZ)
12:50 Beloves celnice (CZ-PL)
13:50 Hradec Králové Terminál HD
16:10 Praha Aut. Nádr., "Florenc"
Dopravce: Avtotranzit
Zavazadla: 1ks.do 30kg(20x30x60)-zdarma
Doplňující informace: Carriage of animals is not possible. VANHOOL T918 ALTANO - 6 AJ 7291
Slevy: 10% Skupina 10 osob
10% Skupina 10 osob
25% Ditě od 0-12 let
25% Ditě od 0-12 let

Všechny linky Kiev - Praha

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací