Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka 436 Lviv - Praha

14:25 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
15:00 Lviv Vlak. Nádr, ul. Dvorcova 1, AS №8
16:10 Krakovets celnice (UA-PL)
18:45 Rzeszow Dw. PKS ul. Grottgera
21:45 Krakow Aut. Nádr., ul.Bosacka 18
23:20 Katowice Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1
02:35 Wroclaw Dw. PKS, ul. Sucha 1/11
04:10 Jelenia Gora Dw. PKS, ul. Obrońców Pokoju 1B
04:45 Harrachov celnice (CZ-PL)
05:40 Liberec Aut. Nádr., ul.Vaňurova 885/5
06:40 Mlada Boleslav Aut. Nádr., tř. Václava Klementa 1459
07:40 Praha Aut. Nádr. "Florenc"
Dopravce: Lvivske ATP 14631
Slevy: 10% Mládež do 26 let
10% Skupina 10 osob
10% Důchodce od 55 let
50% 1 děti do 12 let (pouze s rodiči)

Všechny linky Lviv - Praha

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací