• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Podle času
Podle ceny

Linka Kharkiv - Gdynia

Odjezdy: 22 Úno, 24 Úno, 27 Úno, 1 Dub, 2 Dub, 3 Dub, 4 Dub, 5 Dub, 6 Dub, 7 Dub
23:00 Kharkiv Bus Station, "Privokzalnaya", ul. Kotliara 11
01:15 Poltava Aut. Nádr., ul.Velikotirnovskaya 7
08:00 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
10:00 Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
12:50 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
14:00 Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
16:20 Yagodyn celnice (UA-PL)
16:25 Dorohusk celnice (PL-UA)
18:10 Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
22:00 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
23:45 Lodz Aut. Nádr., Kaliska Al. Włókniarzy 203/205
01:25 Wloclawek Aut. Nádr., ul. Okrzei 65
02:40 Torun przed Dw.PKP Toruń Miasto, Pl.18 Stycznia 4
03:50 Bydgoszcz Aut. Nádr. , ul. Jagiellońska 58
06:30 Gdansk Aut. Nádr., ul.3 Maja 12
07:00 Gdynia Aut. Nádr., Pl.Konstytucji
Dopravce: Stecik
Zavazadla: 1 ks. zavazadla a příruční zavazadla - zdarma, každý další - 10% z ceny jízdenky
Doplňující informace: Transportation of animals with all the documents, muzzle and - is allowed. Purchase ticket near the passenger is needed.
Slevy: 30% Ditě od 7-14 let
30% Ditě od 7-14 let
50% Ditě od 0-6 let
50% Ditě od 0-6 let

Všechny linky Kharkiv - Gdynia

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací