Podle času
Podle ceny

Linka Kharkiv - Gdynia

Odjezdy: denně
23:00 Kharkiv "McDonalds" (ul. Połtawa Way, 57)
01:15 Poltava Aut. Nádr., ul.Velikotirnovskaya 7
08:00 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
10:00 Zhytomyr Aut. Nádr., Kievskaja 93
12:50 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
14:00 Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
17:45 Yagodyn celnice (UA-PL)
17:55 Dorohusk CLO POL-UKR
19:05 Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia
22:30 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
23:00 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
23:45 Plonsk Dworzec PKS
02:20 Ostroda Dw. PKS Słowackiego 14
03:35 Elblag Dw.PKS Grunwaldzka 61 st. Miedzynarodowe.
04:55 Gdansk Aut. Nádr. PKS, ul.3 Maja 12
05:30 Gdynia Aut. Nádr., Pl.Konstytucji
Dopravce: Stecik T.V.
Zavazadla: 1 ks. zavazadla a příruční zavazadla - zdarma, každý další - 10% z ceny jízdenky
Doplňující informace: Transportation of animals with all the documents, muzzle and - is allowed. Purchase ticket near the passenger is needed.

Všechny linky Kharkiv - Gdynia

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací