Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka Kharkiv - Gdynia

22:50 Kharkiv "McDonalds" (ul. Połtawa Way, 57)
02:00 Sumy Aut. Nádr., ul. S.Bandery 40
08:30 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
10:45 Zhytomyr Aut. Nádr., Kievskaja 93
13:30 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
14:45 Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
17:45 Yagodyn celnice (UA-PL)
17:55 Dorohusk CLO POL-UKR
19:15 Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia
21:45 Warszawa airport Chopina Teminal
22:30 Warszawa Aut. Nádr. "Centralna"
23:00 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
23:45 Plonsk Dworzec PKS
02:20 Ostroda Dw. PKS Słowackiego 14
03:35 Elblag Dw.PKS Grunwaldzka 61 st. Miedzynarodowe.
04:55 Gdansk Aut. Nádr. PKS, ul.3 Května 12
05:30 Gdynia Aut. Nádr., Pl.Konstytucji
Dopravce: Stecik T.V./Boreychuk M.I.
Zavazadla: 1 ks. zavazadla a příruční zavazadla - zdarma, každý další - 10% z ceny jízdenky
Doplňující informace: Transportation of animals with all the documents, muzzle and - is allowed. Purchase ticket near the passenger is needed.

Všechny linky Kharkiv - Gdynia

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací