Podle času
Podle ceny

Linka Kryvoi Rog - Kiev (23:00) (1-2)

Odjezdy: 3 Července, 4 Července, 10 Července, 11 Července, 17 Července, 18 Července, 24 Července, 25 Července, 31 Července, 1 Srp
23:00 Kryvyi Rih market ATB, 173 kvartal, ul.Tuchachevskogo 40
01:00 Kropyvnytskyi Bus Station "Rybak"
02:30 Smila Aut. Zastavka "Na Pushke"
03:00 Cherkasy Epicentr or Samolet
05:00 Boryspil Sil'po market
05:30 Kiev airport Boryspil Terminal D, last floor
05:40 Kiev Metro Charkivska
05:50 Kiev Aut. Nádr. "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3
06:00 Kiev airport Zhulyany Terminal A
06:10 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
Dopravce: Kryvorozhskiy Express
Zavazadla: 1ks.do 20kg-zdarma, každe dalši od 50 UAH

Všechny linky Kryvyi Rih - Kiev

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací