Podle času
Podle ceny

Linka 18 Italy-Poland

Odjezdy: 18 Říj, 21 Říj, 23 Říj, 25 Říj, 28 Říj, 30 Říj, 1 Lis, 4 Lis, 6 Lis, 8 Lis
03:00 Lecce Parking na wprost hotelu Tiziano
03:30 Brindisi Via Galanti 1 Ist. Prof.
04:20 Taranto Vlaková stanice, Vialle Duca d'Aosta
05:20 Bari Vlaková stanice, Piazza Aldo Moro
05:30 Battipaglia Parking vedle Villa Comunale/Bar Consis/
06:10 Salerno Piazza Concordia
06:30 Pompei Piazza Mercato
06:35 Cerignola Aut. Nádr., ul. Via dei Mandorli, naproti čerpací stanice Tamoil
07:15 Foggia Piazza della stazione Fs-Piazalle Vittorio Veneto
07:15 Napoli Parcheggio Metropark via Corso Arnaldo Lucci
07:30 Cannes Boulevard Jean Hibert, parking QUAI MAX LAUBEUF
07:45 San Severo Stazione FS, Piazza della Constutizione 1
07:45 Caserta Aut. Nádr., Piazza Garibaldi
07:55 Caianello Hotel Re di Cuori, Via Ceraselle 1
08:05 Termoli Terminal Bus, Via Martiri della Resistenza, 174-176, 86039
08:10 Nice Avenue Thiers, Gare de Nice Ville
08:25 Cassino parcheggio di fronte Hotel Edra Palace
08:35 Lanciano Contrada Santa Calcagna 69 stacja AGIP obok baru Saquella
08:40 Monaco Autogril La Scoperta
08:55 Frosinone Vlak. Nádr. Piazza A. Kambo 2
09:20 Sanremo Via Boselli 50, vedle banky UniCredit
09:20 Taggia Via Boselli 50, vedle banky UniCredit
10:00 Pescara Stazione FS, piazza della Republica
10:30 Savona Vlak. Nádr., Piazza Aldo Moro
10:40 Giulianova Parking/Hotel Breaking via Italia
10:45 Roma Autostazione Tiburtina
11:00 San Benedetto del Tronto Dálnice vedle hotelu TRUCK ONE Via San Giovanni Scaffa
11:15 Porto San Giorgio Parkoviště, Via Santa Vittoria 5
11:30 Civitanova Marche Čerpací stanice Esso, Via Silvio Pellico 46
12:00 Genova Piazza Della Vittoria 30 R lato INPS
12:30 Ancona Vlak.Nadr., Piazza Rosetti
13:15 Arezzo Via Bernardo Rossellino 11
13:30 Alessandria Stazione Fs-Via Della Republica
14:15 Rimini Via A. Fada ( centro studi )
14:25 Firenze Piazzale Montelungo, przystanek autobusowy
15:00 Cesena Vlak.Nadr., Via Europa
15:00 Milano Terminal Bus Milano - Lampugnano, Via G.Natta
16:00 Bergamo Aut. Nádr., Pullma-Piazza Marconi
16:00 Bologna Autostazione di Bologna – Piazza XX Settembre, 6
16:45 Modena Aut. Nádr., Via Glauco Gottardi
17:00 Brescia Aut. Zastavka naprzeciwko Dworca Autobusowego
18:15 Verona Aut. Zastavka, Porta Nuova, ul. Cardinale Girolamo
19:45 Trento Lungadige Monte Grappa 18
20:25 Bolzano Fermata bus turistici Via Alto Adige
08:00 Slubice Port Świecko, Świecko 39
09:00 Swiebodzin parking przy stacji paliw A2A3
09:30 Gorzow Wielkopolski Aut. Nádr., ul. Dworcowa 10
09:45 Zielona Gora Aut. Nádr., ul. Dworcowa, 27
10:00 Szczecin Aut. Nádr., Plac Grodnicki 1
10:15 Nowa Sol Aut. Nádr., ul. Zjednoczenia 1
10:45 Legnica Aut. Nádr., ul.Dworcowa
10:50 Glogow Vlak. Nádr.
11:00 Nowogard stacja ORLEN ul.3-go Maja 27
11:00 Poznan Aut. Nádr., ul.Stanislawa Matyi 2
11:30 Walcz Aut. Nádr., stan. 4
11:30 Leszno Vlak. Nádr.
11:45 Jawor Vlak. Nádr.
12:00 Koszalin Aut. Nádr., stanowisko 3
12:00 Wroclaw Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13
12:10 Pila Aut. Nádr.
12:10 Strzegom Aut. Nádr., ul. Dworcowa
12:30 Gniezno Aut. Nádr.
12:30 Walbrzych stacja paliw LOTOS, ul Wrocławska 144
12:40 Konin Terminal międzynarodowy przy dworcu PKP
12:40 Olawa Aut. Nádr., peron międzynarodowy
12:45 Krotoszyn Aut. Nádr.
12:50 Slawno stacja paliw OKTAN, ul. Gdańska
13:00 Kalisz Nowy Aut. Nádr., stan. 12 (wejście od ul. Podmiejskiej)
13:00 Brzeg Aut. Nádr.
13:00 Swidnica Aut. Nádr., ul. Spacerowa, st. 2
13:10 Naklo nad Notecia Aut. Nádr., stan. 4,5
13:25 Kolo Benzinka, Polmax, ul. Sienkiewicza 88
13:30 Slupsk Vlak. Nádr. , ul. Hugona Kollataja
13:30 Inowroclaw Aut. Nádr.
13:30 Ostrow Wielkopolski Aut. Nádr., ul. Dworcowa 16
13:45 Bydgoszcz Aut. Nádr. , ul. Jagiellońska 58
13:45 Dzierzoniow Parking przy PKS, ul. Batalionów Chłopskich
13:50 Opole Aut. Nádr., ul. 1 Maja 4
14:00 Sieradz Aut. nádr., ul. Jana Pawła II 20
14:10 Gliwice Aut. Nádr., ul. Pionierów 8
14:15 Kepno Aut. Nádr., stan. 1, ul Broniewskiego
14:15 Zabkowice Slaskie Vlak. Nádr.
14:20 Torun przed Dw.PKP Toruń Miasto, Pl.18 Stycznia 4
14:30 Lebork Vlak. Nádr
14:30 Swiecie Aut. Nádr.
14:30 Lodz Kaliska-Dw.PKP, ul.Karolewska 55 (před hlavním vchodem)
14:30 Zdunska Wola Aut. Nádr., ul. Juliusza
14:35 Zabrze Pl. Warszawski
14:50 Bytom Stanowisko przy Dworcu autobusowym obok PKP, Plac Wolskiego 1
14:55 Rybnik Aut. Nádr., ul. Budowlanych 6 stan. 1
15:00 Grudziadz Vlak. Nádr., ul. Dworcowa
15:00 Kluczbork Aut. Nádr.
15:00 Klodzko Aut. Nádr., stan. 1
15:00 Nysa Aut. Nádr., stanowisko 11
15:05 Chorzow Pl. Powstańców Śl.
15:10 Wejherowo Przystanek MZK przy C.H.Kaszuby
15:20 Lowicz Aut. Nádr.
15:20 Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 1
15:20 Zory Aut. Nádr.
15:30 Wloclawek Aut. Nádr., stan. 9
15:30 Piotrkow Trybunalski Aut. Nádr., ul.Polskiej Organizacji Wojskowej 5
15:30 Olesno przystanek, ul. Sądowa, przy dworcu PKS
15:30 Prudnik Aut. Nádr., stanowisko 4
15:40 Gdynia Aut. Nádr., przy Poczcie
15:45 Pszczyna plac za Kauflandem ul. Broniewskiego
15:45 Myslenice Aut. Nádr., ul. Słoneczna
16:00 Radom Aut. Nádr., ul. Prażmowskiego 12
16:00 Glogowek Aut. Nádr.
16:15 Ilawa Aut. Nádr.
16:15 Bielsko-Biala Aut. Nádr., dolna płyta, ul. Warszawska
16:15 Mszana Dolna Aut. Nádr.
16:20 Kedzierzyn-Kozle Aut. Nádr., ul. 24 kwietnia, stan. 4
16:30 Gdansk Aut. Nádr. PKS, ul.3 Maja 12
16:30 Plock Aut. Nádr., ul. Dworcowa 46
16:30 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
16:30 Czestochowa Aut. Nádr., Al. Wolności 45/47
16:30 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
16:55 Limanowa Aut. Nádr., st. nr 1 BT LimaTur
17:00 Pulawy POLSKI EXPRESS - autobusová zastávka u autobusové stanice
17:00 Kielce Aut. Nádr.
17:05 Ostroda Aut. Nadr., stanowisko 9
17:15 Tczew przystanek przy dworcu PKP, st. 12
17:15 Radomsko Aut. Nádr.
17:30 Bochnia Pl. Pułaskiego - przystanek MPK
17:30 Nowy Sacz Dw. PKS
17:45 Malbork dawny PKS- zatoka obok cukrowni
17:45 Skarzysko-Kamienna zatoka MKS, ul. Niepodległości
17:45 Brzesko Aut. Nádr.,ul. Uczestników Ruchu Oporu
18:00 Olsztyn Aut. Nadr., stanowisko 11
18:00 Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia
18:00 Grybow przystanek autobusowy, ul. Topolowa
18:10 Tarnow Aut. Nádr., ul. Dworcowa 1
18:15 Ciechanow Aut. Nádr., ul. Sienkiewicza
18:15 Starachowice Aut. Nádr., zachodni
18:25 Gorlice Dawny dworzec kolejowy - ul. Bardiowska 4
18:30 Elblag Aut. Nadr., Grunwaldzka 61 st. Miedzynarodowe.
18:45 Siedlce przystanek MPK przy dworcu PKP
18:45 Ostrowiec Swietokrzyski Vlak. Nádr., ul. Żabia 40
18:50 Biskupiec parking obok dworca PKS
18:55 Debica Vlak. Nádr.
18:55 Biecz Przystanek MZK / PKS Rynek
19:00 Chelm Aut. Nádr.
19:00 Krasnik Przystanek autobusowy ul. Narutowicza (rondo)
19:15 Jaslo Stacja benzynowa Bliska, ul. Metzgera
19:20 Ropczyce Aut. Nádr.
19:25 Mragowo Aut. Nádr., ul. Kolejowa
19:30 Krasnystaw Aut. Nádr.
19:30 Mielec parking obok dworca PKS
19:40 Janow Lubelski Aut. Nádr.
19:40 Rzeszow Aut. Nádr., ul. Grottgera
19:45 Ostroleka Aut. Nádr.
19:45 Biala Podlaska Hotel "Delfin", Al. Jana Pawła II
19:45 Sandomierz parking przed dworcem PKP
20:00 Ketrzyn Aut. Nádr., stan. 2
20:00 Zamosc Aut. Nádr., Hrubieszowska 1
20:00 Krosno Aut. Nádr., ul. Naftowa
20:10 Tarnobrzeg parking obok dworca PKS
20:30 Gizycko parking przy biurze ORBIS
20:30 Tomaszow Lubelski Aut. Nádr., ul. Zamojska 9
20:30 Bilgoraj Aut. Nádr.
20:30 Przeworsk Aut. Nádr.
20:45 Lomza Przystanek MPK przy Sikorskiego i Al. Legionów
20:45 Stalowa Wola Aut. Nádr.
20:50 Hrubieszów Parking przy markecie Stokrotka
20:50 Jaroslaw Vlak. Nádr.
20:50 Sanok Aut. Nádr., ul. Lipińskiego, stanowisko nr 3
21:20 Przemysl CMPA ul. Czarnieckiego,37 Przystanek "Wagabunda"
21:30 Elk Aut. Nádr., st. nr 1
22:00 Bialystok Aut. Nádr., ul. Monte Casino 8
22:20 Augustow (podlaskie) Motel ul. Mazurska 4
23:00 Suwalki PGK, ul. Utrata
Dopravce: SINDBAD
Zavazadla: 1ks.do 25kg-zdarma, každý další 10 EUR.
Slevy: 10% Skupina 10 osob
10% Ditě od 0-12 let
10% Mládež do 26 let
10% Důchodce od 55 let
50% 1 děti do 12 let (pouze s rodiči)

Všechny linky Lecce - Suwalki

Popularne kursy do Suwalki

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací