Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka 18 Italy-Poland

03:00 Lecce Parking na wprost hotelu Tiziano
03:30 Brindisi Via Galanti 1 Ist. Prof.
04:20 Taranto dworzec kolejowy Vialle Duca d'Aosta
05:20 Bari Dworzec kolejowy Piazza Aldo Moro
05:30 Battipaglia Parking vedle Villa Comunale/Bar Consis/
06:10 Salerno Piazza Concordia
06:30 Pompei Piazza Mercato
06:35 Cerignola Aut. Nádr., ul. Via dei Mandorli, naproti čerpací stanice Tamoil
07:15 Foggia Piazza della stazione Fs-Piazalle Vittorio Veneto
07:15 Napoli Parcheggio Metropark via Corso Arnaldo Lucci
07:30 Cannes Boulevard Jean Hibert, parking QUAI MAX LAUBEUF
07:45 San Severo Stazione FS, Piazza della Constutizione 1
07:45 Caserta Aut. Nádr.-Piazza Garibaldi
07:55 Caianello Hotel Re di Cuori, Via Ceraselle 1
08:05 Termoli Terminal Bus, Via Martiri della Resistenza, 174-176, 86039
08:10 Nice Avenue Thiers, GARE SNCF NICE VILLE
08:25 Cassino parcheggio di fronte Hotel Edra Palace
08:35 Lanciano Contrada Santa Calcagna 69 stacja AGIP obok baru Saquella
08:40 Monaco Autogril La Scoperta
08:55 Frosinone Vlak. Nádr. Piazza A. Kambo 2
09:20 Sanremo Via Boselli 50, vedle banky UniCredit
09:20 Taggia Via Boselli 50, vedle banky UniCredit
10:00 Pescara Stazione FS, piazza della Republica
10:30 Savona Vlak. Nádr., Piazza Aldo Moro
10:40 Giulianova Parking/Hotel Breaking via Italia
10:45 Roma Autostazione Tiburtina
11:00 San Benedetto del Tronto Dálnice vedle hotelu TRUCK ONE Via San Giovanni Scaffa
11:15 Porto San Giorgio Parkoviště, Via Santa Vittoria 5
11:30 Civitanova Marche Benzinka Esso Via Silvio Pellico 46
11:35 Orte Dálnice
12:00 Genova Piazza Della Vittoria 30 R lato INPS
12:30 Ancona Dw. Kolejowy Piazza Rosetti
12:50 Montepulciano Autogril Montepulciano
13:15 Arezzo Via Bernardo Rossellino 11
13:30 Fano Autogril Foglia
13:30 Alessandria Stazione Fs-Via Della Republica
14:15 Rimini Via A. Fada ( centro studi )
14:25 Firenze Piazzale Montelungo Fermata Bus
15:00 Cesena Dw.Kolejowy Via Europa
15:00 Milano Terminal Bus Milano - Lampugnano, Via G.Natta
16:00 Bergamo Aut. Nádr., Pullma-Piazza Marconi
16:00 Bologna Autostazione di Bologna – Piazza XX Settembre, 6
16:45 Modena Aut. Nádr., Via Glauco Gottardi
17:00 Brescia Przystanek dla busów naprzeciwko Dworca Autobusowego
18:15 Verona Aut. Zastavka, Porta Nuova, ul. Cardinale Girolamo
19:05 Rovereto Autogrill Nogaredo
19:45 Trento Lungadige Monte Grappa 18
20:25 Bolzano Fermata bus turistici Via Alto Adige
08:00 Slubice Port Świecko, Świecko 39
09:00 Swiebodzin parking przy stacji paliw A2A3
09:30 Gorzow Wielkopolski Dworzec PKS, ul. Dworcowa 10
09:45 Zielona Gora Dworzec PKS, ul. Dworcowa, 27
10:00 Szczecin Aut. Nádr., Plac Grodnicki 1
10:15 Nowa Sol dworzec PKS
10:45 Legnica Dworzec PKS, ul.Dworcowa
10:50 Glogow Dworzec PKP
11:00 Nowogard stacja ORLEN ul.3-go Maja 27
11:00 Poznan Aut. Nádr., ul.Stanislawa Matyi 2
11:30 Walcz dworzec PKS, stan. 4
11:30 Leszno Dworzec PKP
11:45 Jawor dworzec PKP
12:00 Koszalin dworzec PKS, stanowisko 3
12:00 Wroclaw Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13
12:10 Pila dworzec PKS
12:10 Strzegom dworzec autobusowy, ul. Dworcowa
12:30 Gniezno dworzec PKS
12:30 Walbrzych stacja paliw LOTOS, ul Wrocławska 144
12:40 Konin Terminal międzynarodowy przy dworcu PKP
12:40 Olawa dworzec PKS peron międzynarodowy
12:45 Krotoszyn dworzec PKS
12:50 Slawno stacja paliw OKTAN, ul. Gdańska
13:00 Kalisz Nowy Dworzec PKS, stan. 12 (wejście od ul. Podmiejskiej)
13:00 Brzeg dworzec PKS
13:00 Swidnica Dworzec PKS, ul. Spacerowa, st. 2
13:10 Naklo nad Notecia dworzec PKS, stan. 4,5
13:25 Kolo stacja paliw Polmax, ul. Sienkiewicza 88
13:30 Slupsk dworzec PKP, ul. Hugona Kollataja
13:30 Inowroclaw dworzec PKS
13:30 Ostrow Wielkopolski Dworzec PKS, ul. Dworcowa 16
13:45 Bydgoszcz Dworzec PKS, ul. Jagiellońska 58
13:45 Dzierzoniow Parking przy PKS, ul. Batalionów Chłopskich
13:50 Opole Aut. Nádr., ul. 1 Maja 4
14:00 Sieradz Dworzec PKS, ul. Jana Pawła II 20
14:10 Gliwice Dw. PKS, ul. Pionierów 8
14:15 Kepno Dworzec PKS stan. 1, ul Broniewskiego
14:15 Zabkowice Slaskie dworzec PKP
14:20 Torun przed Dw.PKP Toruń Miasto, Pl.18 Stycznia 4
14:30 Lebork Dw. PKP
14:30 Swiecie dworzec PKS
14:30 Lodz Kaliska-Dw.PKP, ul.Karolewska 55 (před hlavním vchodem)
14:30 Zdunska Wola dworzec PKS ul. Juliusza
14:35 Zabrze Pl. Warszawski
14:50 Bytom Stanowisko przy Dworcu autobusowym obok PKP, Plac Wolskiego 1
14:55 Rybnik Dworzec Autobusowy ul. Budowlanych 6 stan. 1
15:00 Grudziadz Dworzec PKP, ul. Dworcowa
15:00 Kluczbork dworzec PKS
15:00 Klodzko dworzec PKS, stan. 1
15:00 Nysa dworzec PKS, stanowisko 11
15:05 Chorzow Pl. Powstańców Śl.
15:10 Wejherowo Przystanek MZK przy C.H.Kaszuby
15:20 Lowicz dworzec PKS
15:20 Katowice Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1
15:20 Zory Dworzec PKS
15:30 Wloclawek dworzec PKS, stan. 9
15:30 Piotrkow Trybunalski dworzec PKS, stan. 1,2
15:30 Olesno przystanek, ul. Sądowa, przy dworcu PKS
15:30 Prudnik dworzec PKS, stanowisko 4
15:40 Gdynia Dworzec PKS przy Poczcie
15:45 Pszczyna plac za Kauflandem ul. Broniewskiego
15:45 Myslenice Dworzec PKS, ul. Słoneczna
16:00 Radom Aut. Nádr., ul. Prażmowskiego 12
16:00 Glogowek dworzec PKS
16:15 Ilawa dworzec PKS
16:15 Bielsko-Biała Dworzec PKS, dolna płyta, ul. Warszawska
16:15 Mszana Dolna Dworzec PKS
16:20 Kedzierzyn-Kozle dworzec PKS ul. 24 kwietnia, stan. 4
16:30 Gdansk Aut. Nádr. PKS, ul.3 Května 12
16:30 Plock dworzec PKS, ul. Dworcowa
16:30 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
16:30 Czestochowa Dworzec PKS, Al. Wolności 45
16:30 Krakow Aut. Nádr., ul.Bosacka 18
16:55 Limanowa Dworzec autobusowy st. nr 1 BT LimaTur
17:00 Pulawy przystanek POLSKI EXPRESS - zatoka obok dworca PKS
17:00 Kielce Dworzec PKS
17:05 Ostroda dworzec PKS - stanowisko 9
17:15 Tczew przystanek przy dworcu PKP, st. 12
17:15 Radomsko dworzec PKS
17:30 Bochnia Pl. Pułaskiego - przystanek MPK
17:30 Nowy Sacz Dw. PKS, st 3 lub 4
17:45 Malbork dawny PKS- zatoka obok cukrowni
17:45 Skarzysko-Kamienna zatoka MKS, ul. Niepodległości
17:45 Brzesko Aut. Nádr.,ul. Uczestników Ruchu Oporu
18:00 Olsztyn dworzec PKS - stanowisko 11
18:00 Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia
18:00 Grybow przystanek autobusowy, ul. Topolowa
18:10 Tarnow Dw. PKS ul. Dworcowa 1
18:15 Ciechanow dworzec PKS, ul. Sienkiewicza
18:15 Starachowice dworzec zachodni PKS
18:25 Gorlice Dawny dworzec kolejowy - ul. Bardiowska 4
18:30 Elblag Dw.PKS Grunwaldzka 61 st. Miedzynarodowe.
18:45 Siedlce przystanek MPK przy dworcu PKP
18:45 Ostrowiec Swietokrzyski Dworzec PKP, ul. Żabia 40
18:50 Biskupiec parking obok dworca PKS
18:55 Debica Vlak. Nádr.
18:55 Biecz Przystanek MZK / PKS Rynek
19:00 Chelm dworzec PKS
19:00 Krasnik Przystanek autobusowy ul. Narutowicza (rondo)
19:15 Jaslo Stacja benzynowa Bliska, ul. Metzgera
19:20 Ropczyce Dworzec PKS
19:25 Mragowo dworzec PKS - ul. Kolejowa
19:30 Krasnystaw dworzec PKP
19:30 Mielec parking obok dworca PKS
19:40 Janow Lubelski Dworzec PKS
19:40 Rzeszow Dw. PKS ul. Grottgera
19:45 Ostroleka dworzec PKS
19:45 Biala Podlaska Hotel Delfin, Al. Jana Pawła II
19:45 Sandomierz parking przed dworcem PKP
20:00 Ketrzyn dworzec PKS, stan. 2
20:00 Zamosc Aut. Nádr., Hrubieszowska 1
20:00 Krosno Dworzec PKS, ul. Naftowa, stanowisko międzynarodowe
20:10 Tarnobrzeg parking obok dworca PKS
20:30 Gizycko parking przy biurze ORBIS
20:30 Tomaszow Lubelski Dw. PKS, ul. Zamojska 9
20:30 Bilgoraj dworzec PKS
20:30 Przeworsk Dworzec PKS
20:45 Lomza Przystanek MPK przy Sikorskiego i Al. Legionów
20:45 Stalowa Wola Dworzec PKS
20:50 Hrubieszów Parking przy markecie Stokrotka
20:50 Jaroslaw Dworzec PKP
20:50 Sanok Dworzec PKS ul. Lipińskiego, stanowisko nr 3
21:20 Przemysl CMPA ul. Czarnieckiego,37 Przystanek "Wagabunda"
21:30 Elk Dworzec PKS, st. nr 1
22:00 Bialystok Dw. Autobusowy, Monte Casino 8
22:20 Augustow Motel ul. Mazurska 4
23:00 Suwalki PGK, ul. Utrata
Dopravce: SINDBAD
Zavazadla: 1ks.do 25kg-zdarma, každý další 10 EUR.
Slevy: 10% Skupina 10 osob
10% Ditě od 0-12 let
10% Mládež do 26 let
10% Důchodce od 55 let
50% 1 děti do 12 let (pouze s rodiči)

Všechny linky Lecce - Suwalki

Popularne kursy do Suwalki

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací