Pozor! Aktuální informace ohledně COVID-19. Klikněte sem

  • Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Moskva - Kryvyi Rih (16:40)

FOP Soloviova L.A.
Odjezdy: 1 Července, 2 Července, 3 Července, 4 Července, 5 Července, 6 Července, 7 Července, 8 Července, 9 Července, 10 Července
  1. 16:40Moskva Stanice metra "Annino", parkování u "Galery Atlantis", dálnice Varshavske 160
  2. 19:00Tula Aut. Nádr., Lenina 94
  3. 21:00Orel Aut. Nádr., ul. Avtovokzalnaja 1
  4. 23:00Kursk Aut. Nádr., ul. 50 let Oktiabria 114
  5. 01:00Belgorod Aut. Nádr., pr.Hmelnitskoho 160
  6. 01:50Nehoteievka (Belgorodskij r-n) customs (RU-UA)
  7. 01:55Goptovka customs (UA-RU)
  8. 04:00Kharkiv Stanice metra, "Kholodna Gora"
  9. 06:00Novomoskovsk ul.Suchkova 9
  10. 07:00Dnipro Aut. Nádr., Kurchatova str. 10
  11. 08:00Kamianske (Dniprodzerzhynsk) plac Pryvokzalna 10
  12. 09:00Kryvyi Rih Aut. Nádr., Dnepropetrovka dalnice 1a
  • Dopravce: FOP Soloviova L.A.
  • Doplňující informace: Mercedes Sprinter - 8 seats. Carriage of animals is allowed (considered individually).
  • Zavazadla: 2 ks.do 25kg - zdarma

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací