Podle času
Podle ceny

AS "Teplý Stan", Novoyasenevsky prospekt 4

AS "Teplý Stan", Novoyasenevsky prospekt 4: bus schedule for the station, departure time for international and suburban buses in 2018 year. Online timetable with a list of buses and departures schedule during the week. Information about the availability, ticket prices and online booking.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Linka Doba jízdy Odjezdy
10:20 – 12:05 MoskvaFlorești MoskvaOtaciSorocaFlorești

25 hod. 45 min.

Út, So

13:30 – 19:15 MoskvaChisinau MoskvaOtaciDondușeniDrochiaRiscaniFăleştiCalaraşiStrăşeniChisinauChisinau

29 hod. 45 min.

Út, St, Pá, So, Ne

13:45 – 17:30 MoskvaReni MoskvaKievOdessaSarataTatarbunaryIzmailReni

27 hod. 45 min.

Ne

14:15 – 14:05 MoskvaMariupol MoskvaTulaKharkivDniproZaporizhiaVasylivka (Zaporizska obl.)BerdyanskMariupolMariupol

23 hod. 50 min.

Po, St, Pá, Ne

14:45 – 18:30 MoskvaKosiv MoskvaKievZhytomyrNovohrad-VolynskyiRivneDubnoKremenetsTernopilBuchachMonastyryskaIvano-FrankivskKolomyyaKosiv

27 hod. 45 min.

Út, Čt, So

16:30 – 06:30 MoskvaKiev MoskvaKiev

14 hod. 0 min.

Denně

17:30 – 19:00 MoskvaMykolaiv MoskvaTulaKurskKharkivDniproNova KakhovkaKhersonMykolaiv

25 hod. 30 min.

Denně

20:25 – 13:15 MoskvaPervomaisk (Luhanska obl.) MoskvaLuganskAlchevskStakhanovPervomaisk (Luhanska obl.)

16 hod. 50 min.

Denně

20:45 – 07:00 MoskvaMinsk MoskvaOrshaBarysawZhodzinaMinsk

10 hod. 15 min.

Po, Čt, Pá, Ne

20:45 – 07:00 MoskvaMinsk MoskvaOrshaBarysawZhodzinaMinsk

10 hod. 15 min.

Út, St, So

23:15 – 09:30 MoskvaMinsk MoskvaOrshaBarysawZhodzinaMinsk

10 hod. 15 min.

Denně

Attention! The bus timetable for AS "Teplý Stan", Novoyasenevsky prospekt 4 in the city of Moskva contains only buses, which are available for booking in our service INFOBUS. Perhaps, some of the departures from station are not listed in this table.

Umístění na mapě

Autobusová nádraží v Moskva

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací