Według czasu
Według ceny

Kurs 419/1 Прага - Киев

Wyjazdy: 25 Lut, 1 Mar, 4 Mar, 8 Mar, 11 Mar, 15 Mar, 18 Mar, 22 Mar, 25 Mar, 29 Mar
11:00 Praha Dworzec autobusowy, "Florenc"
13:45 Brno Dworzec PKS, "Zvonarka"
16:00 Frydek-Mistek Příborská 1000, Opel autosalon
16:30 Český Těšín cło (CZ-PL)
19:30 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
22:00 Rzeszow Dworzec autobusowy, ul. Grottgera
23:00 Jaroslaw Dworzec autobusowy, Plac Więźniów Oświęcimia
01:00 Krakovets cło (UA-PL)
03:00 Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska 109
07:00 Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
10:45 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
13:00 Kiev Dworzec autobusowy, "Kiev", ul.S.Petljury 32
Przewoźnik: KiyPasTrans, ATP-8
Rabaty: 10% Student
10% Dzieci 12-16 lat
10% Emeryci
50% Dzieci 5-12 lat
80% Dzieci 0-4 lat

Pokaż wszystkie kursy Praha - Kiev

Szukanie trasy Proszę czekać

Napisz swoją wiadomośćIdę łączenie...
Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information