Attention! Coronavirus (COVID-19): for travel information and updates click here

  • Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Skadovsk - Poznan

MV-Transbus
Wyjazdy: 7 Kwi, 12 Kwi, 17 Kwi, 22 Kwi, 27 Kwi, 2 Maj, 7 Maj, 12 Maj, 17 Maj, 22 Maj
  1. 16:30Kherson Dworzec autobusowy, ul.Polkovnyka Kedrovskoho (Budionoho) 1
  2. 18:00Mykolaiv Dworzec autobusowy, av. Bogoyavlenskiy 21
  3. 21:00Odessa Dworzec, ul.Kolontayevskaya 58
  4. 01:00Uman Dworzec autobusowy, ul.Kievskaja, 1
  5. 02:15Gaisyn Dworzec autobusowy, 1 Travnja 129
  6. 03:25Nemyriv Dworzec autobusowy, ul.Gorskogo 10
  7. 05:00Vinnytsia Dworzec autobusowy, ul. Kyiwska 8
  8. 07:00Khmelnytskyi Dworzec autobusowy, ul.Vinnitske szose 23
  9. 09:30Ternopil Dworzec autobusowy, ul.Zywowa 7
  10. 12:20Lviv Dworzec Autobusowy №8, pl. Dvorcova 1
  11. 14:25Krakovets cło (UA-PL)
  12. 14:40Korczowa cło (PL-UA)
  13. 15:25Rzeszow Dworzec autobusowy, ul. Grottgera
  14. 17:45Krakow Dworzec Autobusowy MDA, ul. Bosacka, 18
  15. 19:00Katowice Dworzec Autobusowy, ul. Piotra Skargi, 1
  16. 20:45Opole Dworzec Autobusowy, ul. 1 Maja, 4
  17. 22:10Wroclaw Dworzec Autobusowy, ul. Sucha, 1 | Galeria Wroclavia
  18. 23:35Leszno Dworzec kolejowy, ul. Dworcowa, 1
  19. 01:00Poznan Dworzec Autobusowy, ul. Stanislawa Matyi, 2
  • Przewoźnik: MV-Transbus
  • Informacje dodatkowe: Możliwa jest wymiana autobusu w Odessa, Vinnytsia, Tarnopolu. Przewoz zwierząt zabroniony.
  • Bagaż: 1 szt.do 30kg(60х40х20)-za darmo, każdy następny 10% od ceny biletu
  • Rabaty: 50% Dzieci 0-7 (bez miejsca)

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation