• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs 00345 Praha - Wroclaw - Kherson

  1. 07:30Praha Dworzec autobusowy, "Florenc"
  2. 09:30Hradec Králové Terminál HD
  3. 13:30Wroclaw Dworzec PKS, ul. Sucha, 1 | Galeria Wroclavia
  4. 16:10Gliwice Dworzec autobusowy, ul. Pionierów 8
  5. 17:00Katowice Dworzec PKS, ul. Piotra Skargi, 1
  6. 19:00Krakow Dworzec Autobusowy MDA, ul. Bosacka, 18
  7. 21:30Rzeszow Dworzec PKS, ul. Grottgera 1
  8. 22:30Korczowa cło (PL-UA)
  9. 22:40Krakovets cło (UA-PL)
  10. 03:10Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska 109
  11. 05:30Ternopil Dworzec autobusowy, ul.Zywowa 7
  12. 07:30Khmelnytskyi Dworzec autobusowy, ul.Vinnitske szose 23
  13. 09:30Vinnytsia Dworzec autobusowy, ul. Kyiwska 8
  14. 13:00Uman Dworzec autobusowy, ul.Kievskaja, 1
  15. 17:50Odessa Dworzec, ul.Kolontayevskaya 58
  16. 19:30Mykolaiv Dworzec PKS, av. Bogoyavlenskiy, 21
  17. 21:00Kherson Dworzec PKS, ul. Polkovnyka Kedrovskoho (Budionoho), 1
  • Przewoźnik: Arman
  • Bagaż: 1 szt.do 25kg bezpłatnie, każdy następny - 250UAH or 250CZK or 40PLN
  • Rabaty: 10% Emeryci
    10% Dzieci 0-12 lat
    10% Studenti poniżej 26 roku życia (ISIC)

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation