Według czasu
Według ceny

Kurs 00345 Praha - Wroclaw - Kherson

07:00 Praha
13:00 Wroclaw Tymczasowy dworzec autobusowy, ul. Joannitów 13
15:40 Gliwice Dw. PKS, ul. Pionierów 8
16:30 Katowice Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 8
18:00 Krakow Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18
21:00 Rzeszow Dw. PKS ul. Grottgera
03:10 Lviv Dworzec, ul. Strijska 109
05:30 Ternopil PKS, ul.Zywowa 7
07:30 Khmelnytskyi PKS, ul.Vinnitske szose 23
09:30 Vinnytsia PKS, ul. Kyiwska 8
13:00 Uman
17:50 Odessa Dworzec, ul.Kolontayevskaya 58
19:30 Mykolaiv Dworzec autobusowy, av. Bogoyavlenskiy 21
21:00 Kherson Dworzec autobusowy, ul.Budionoho 1
Przewoźnik: Arman
Rabaty: 10% Emeryci
10% Studenti poniżej 25 roku życia
50% Dzieci 0-12 lat

Pokaż wszystkie kursy Praha - Kherson

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information