Według czasu
Według ceny

Kurs 00345 Praha - Wroclaw - Kherson

Wyjazdy: 22 Sie, 29 Sie, 5 Wrz, 12 Wrz, 19 Wrz, 26 Wrz, 3 Paź, 10 Paź, 17 Paź, 24 Paź
07:00 Praha Dworzec autobusowy, "Florenc"
09:00 Hradec Králové Terminál HD
13:00 Wroclaw Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1/11
15:40 Gliwice Dworzec autobusowy, ul. Pionierów 8
16:30 Katowice Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
18:00 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
21:30 Rzeszow Dworzec autobusowy, ul. Grottgera
22:30 Korczowa cło (PL-UA)
22:40 Krakovets cło (UA-PL)
03:10 Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska 109
05:30 Ternopil Dworzec autobusowy, ul.Zywowa 7
07:30 Khmelnytskyi Dworzec autobusowy, ul.Vinnitske szose 23
09:30 Vinnytsia Dworzec autobusowy, ul. Kyiwska 8
13:00 Uman Dworzec autobusowy, ul.Kievskaja, 1
17:00 Odessa Dworzec, ul.Kolontayevskaya 58
19:30 Mykolaiv Dworzec autobusowy, av. Bogoyavlenskiy 21
21:00 Kherson Dworzec autobusowy, ul.Budionoho 1
Przewoźnik: Arman
Bagaż: 1 szt.do 25kg bezpłatnie, każdy następny - 250UAH or 250CZK or 40PLN
Rabaty: 10% Emeryci
10% Dzieci 0-12 lat
10% Studenti poniżej 26 roku życia (ISIC)

Pokaż wszystkie kursy Praha - Kherson

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information