Według czasu
Według ceny

Kurs 00345 Praha - Wroclaw - Kherson

Wyjazdy: 24 Paź, 31 Paź, 7 Lis, 14 Lis, 21 Lis, 28 Lis, 5 Gru, 12 Gru, 19 Gru, 26 Gru
07:00 Praha Dworzec autobusowy, "Florenc"
09:00 Hradec Králové Terminál HD
13:00 Wroclaw Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1, galeria Wroclavia
15:40 Gliwice Dworzec autobusowy, ul. Pionierów 8
16:30 Katowice Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
18:00 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
21:30 Rzeszow Dworzec autobusowy, ul. Grottgera
22:30 Korczowa cło (PL-UA)
22:40 Krakovets cło (UA-PL)
03:10 Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska 109
05:30 Ternopil Dworzec autobusowy, ul.Zywowa 7
07:30 Khmelnytskyi Dworzec autobusowy, ul.Vinnitske szose 23
09:30 Vinnytsia Dworzec autobusowy, ul. Kyiwska 8
13:00 Uman Dworzec autobusowy, ul.Kievskaja, 1
17:00 Odessa Dworzec, ul.Kolontayevskaya 58
19:30 Mykolaiv Dworzec autobusowy, av. Bogoyavlenskiy 21
21:00 Kherson Dworzec autobusowy, ul.Budionoho 1
Przewoźnik: Arman
Bagaż: 1 szt.do 25kg bezpłatnie, każdy następny - 250UAH or 250CZK or 40PLN
Rabaty: 10% Emeryci
10% Dzieci 0-12 lat
10% Studenti poniżej 26 roku życia (ISIC)

Pokaż wszystkie kursy Praha - Kherson

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation